Neljapäev, 11.02.2016
KontaktInimesedÕppetööKoolieluDokumendidTagasivaadeStatistikaFotoalbumVilistlaseleSisukordE-õpe
Õppetöö
Tundide ajadÕpperuumidÕppematerjalidAastaplaaneKoolMis see on?Sisene eKooliTähiste selgitused

eKool on lihtne ja mugav internetipõhine õppeinfosüsteem, mis ühendab kõiki õppetööga seotud osapooli: koolijuhte, õpetajaid, klassijuhatajaid, õpilasi ja lapsevanemaid.

Kasutades ekooli, saab õpetaja lisada päevikusse hindeid, märkusi, puudumisi ja koduseid ülesandeid ning saata nii õpilastele kui vanematele. Klassijuhatajana saavad õpetajad märkida ka puudumiste põhjuseid ning panna hoolsuse ja käitumise hindeid.

Lapsevanemad saavad kiirelt ülevaate lapse hinnetest, märkustest, puudumistest ja kodustest ülesannetest, ning õpilane saab jälgida oma edusamme hinnete, puudumiste ja koduste ülesannete näol.

Ekooli juhend.

Kui te ei saa ekooli siseneda(pole varem ekoolis käinud) või olete unustanud oma parooli ja ekooli profiili alla ei ole lisanud enda e-posti aadressit, siis peaksite tegema järgneva juhise järgi: http://help.ekool.ee/wiki/index.php/Uue_kasutaja_lisamine.

Kui aga saate ekooli sisse logida, kuid ei näe soovitud infot, siis peaksite tegema järgneva juhise järgi: http://help.ekool.ee/wiki/index.php/Taotlused

Siseneda saab panga kaudu või ID kaardi abil. Paroolidega sees käies soovitame profiili alla sisestada e-posti aadressit, et saaksite parooli meeldetuletusi sisestatud e-posti aadressile.

[b]NB! Kõigi nende tegevuste jaoks ekoolis on vaja, et arvutis oleks kõige uuem brauseri tarkvara.