Neljapäev, 11.02.2016
KontaktInimesedÕppetööKoolieluDokumendidTagasivaadeStatistikaFotoalbumVilistlaseleSisukordE-õpe
Koolielu
HuvitegevusÕpilasesindus - KÕPTraditsioonidProjektidKoostööpartneridToitlustamine
Ringid meie koolis

Lisaks õppimisele tegeldakse meie koolis ka aktiivselt huvitegevusega - lauldakse, tantsitakse, näideldakse, väideldakse, viljeldakse mitmeid spordialasid ja arendatakse oma loovvõimeid kunstis ning käsitöös.

Meie koolis tegutsevad ringid võiks üldjoontes jaotada järgnevalt:

  • Laulu- ja muusikaringid
  • Spordiringid
  • Näiteringid
  • Tantsuringid
  • Kunsti- ja käsitööringid
  • Klubid
  • Stuudiod

Huviring Juhendaja/d Juhendaja kontakt(id)
1. Mudilaskoor Kirilinnud ettevalmistuskoor Kristi Vastisson, Kersti Soopa 56478727
2. Mudilaskoor Kirilinnud Kristi Vastisson, Kersti Soopa 56478727
3. Plokkflöödiring Kristi Vastisson 56478727
4. Poistekoor Mulgi-Jõmmid Kristi Vastisson, Kersti Soopa 56478727
5. Tütarlastekoor Kersti Soopa, Kristi Vastisson 56639354
6. Neidude koor Kersti Soopa, Kristi Vastisson 56639354
7. Ansambel Kersti Soopa 56639354
8. Hebe tantsustuudio Ave, Kertu ja Piret Alvre 56150797
9. Õpetajate rahvatantsurühm Ave Alvre 56150797
10. Noorte segarahvatantsurühm Ave Alvre 56150797
11. Neidude rahvatantsurühm Ave Alvre 56150797
12.
Ujumine
Kaja Orobko
E - 15:30
T - 16:30
N - 15:30
56455352, vilbo3[at]hotmail.com
13. Kergejõustik Aivar Hommik 56907306
14. Kergejõustik Ants Kuusik 5285073
15. Võrkpall Kadri Kuusik 53428731
16. Poiste korvpall Tiit Ilver 56907327
17. Tüdrukute korvpall Tiit Ilver 56907327
18. Väitlusklubi Juta Klettenberg 55598990
19. Lugeda On Mõnus Eini Ilves, Juta Klettenberg
20. Mälumängu klubi Jaan Usin 53328361
21. Gümnaasiumi kunstiring Rein Grünbach
22. Balletistuudio Katrin Hommik, Marit Neering 56203015
23. Poiste kokandus Merle Ütt 5272404
24. Käsitööring Piret Tago 53426136
25. Puutööring Rein Kallaste 53456020
26. 5.-6. klasside näitering Silvia Soro 5202528
27. 7.-8. klasside näitering Silvia Soro 5202528
28. 1. klassi draamaring Kadri Lõhmus
29. Algklasside näitering Silvia Soro 5202528
30. Gümnaasiumi näitering Minna Kohjus
31. Rühmvõimlemine (10.-12. kl) Sirje Lõssov
32. Seltskonnatants (9.-12. kl) Aivo Maalmeister
33. ELO klubi Moonika Pärna 55972281
34. Kodutütred Urve ja Kristi Loit 5148705
35. Noorkotkad Martin Suigusaar 58166374

Vasakul on lingid lehtedele, kust leiate täpsemat infot!