Neljapäev, 11.02.2016
KontaktInimesedÕppetööKoolieluDokumendidTagasivaadeStatistikaFotoalbumVilistlaseleSisukordE-õpe
Tagasivaade
Kooli ajaluguDirektoridÕpetajad1908 - 19391940 - 19611962 - 19751976 - 2007Süvaõppe ajaluguOlümpiaadidMedalistidC. R. JakobsonStipendiumSpordi edetabelidSpordi tulemusedLäbitud projektid
NimiTööle...Töölt...Ained
Aasa, Koidula (vilistlane)19541962eesti keel
Aavik, Heinrich19441946matemaatika
Aleksius, Magda19401942ajalugu
Alles, Salme19591965käsitöö
Andra, Linda19521953matemaatika
Animägi, Alice19521962algklassid
Animägi, Anton19461962füüsika
Anso, Juta19441974keemia
Aruoja, Helga19501959kehaline kasvatus
Bergmann, Heino19531960kehaline kasvatus
Braschinsky, Lev19592001saksa keel, vene keel
Eirand, Asta19611964tootmisõpetus
Elmik, Marlen19571985geograafia
Erm, Maria19451951vene keel
Erm, Marie19401941algklassid
Freiberg, Asta19601982ajalugu, raamatukogu juhataja
Fuks, Salme19471950vene keel pedagoogiline klass
Grüner, Anni19561963geograafia
Hunt, Helle19611962tootmisõpetus
Ibrus, Hilda19521953algklassid
Indlo, Helene19401950käsitöö
Jaakson Hilda (vilistlane)19501958eesti keel, õppealajuhataja
Jakobson Laksberg, Tamara19471950ajalugu
Jako, Felicitas19411946vene keel, saksa keel
Jalakas, Virgi (vilistlane)19531969eesti keel
Jaska, Elfriede19571958inglise keel
Julak, Asta (vilistlane)19591961matemaatika
Juul, Reet19571962ajalugu
Jänes, Valter19441946matemaatika
Jürgen, Roman19531954õppealajuhataja
Kala, Meeli-Reet19581962vanempioneerijuht
Kallas, Alli1940saksa keel, ajalugu
Kallas, Ella19441945muusika
Kass, Haimi19581960vanempioneerijuht
Kello, Artur19611962tootmisõpetus
Kigaste, Maie (vilistlane)19571992inglise keel
Kiisla, August19441949vene keel
Kiisla, Elo19441945algklassid
Kilgi Viivi-Maire19581962algklassid
Koit, Enn19441960eesti keel
Koit, Linda (vilistlane)19441971eesti keel
Koort, Artur19471958muusika, koorijuht
Kriisa, Helmi19571969muusika, koorijuht
Kuiv,Olga19401941joonistamine, kaubandus
Kukk, Hili19461952ajalugu, õppealajuhataja
Kuresoo, Aino19511962ajalugu
Kurve, Arnold19471950ajalugu
Kurve, Niina19441980direktor, õppealajuhataja, vene keel
Kutuzov, Aleksei19451948füüsika
Käit, Virve19601962tootmisõpetus
Laar, Salme-Irene19451962muusika, koorijuht
Labi, Grenade19441946algklassid
Land, Endel19611962tööõpetus
Leemets, Jaan1947
Lehtla, Helge19521961algklassid
Liigus, Leida (vilistlane)19441960saksa keel
Liig, Maali19611962matemaatika
Luhaäär, Evi (vilistlane)19441951algklassid
Lumera Kaie19571959pioneerijuht
Maiste, Leida19561957kehaline kasvatus
Maiste, Maimu19561959ajalugu
Meidla, Endel19511989matemaatika
Meos, Jaan19601962matemaatika
Mikkor, Osvald19602000kehaline kasvatus, sõjaline
Moks, Jaak19531956muusika, koorijuht
Moks, Lea-Maie (vilistlane)19511962algklassid, õppealajuhataja
Moora, Asta (vilistlane)19521969õppealajuhataja, ajalugu
Moor Soome, Anita (vilistlane)19521957looduslugu
Muni Anna19471949matemaatika
Munk, Õie19591961kehaline kasvatus
Mõtuste, Märt19471950matemaatika
Mäesalu, Harald19601963tootmisõpetus
Mägedi, Helga19611980kehaline kasvatus
Männigo, Leida19591962rahvatants
Mätas, Damara19541996füüsika, majandusalajuhataja
Möller, Leili (vilistlane)19541959eesti keel, komsorg
Naanuri, Karl19471960direktor, ajalugu
Naanuri, Sunda19501969ajalugu
Nuut, Inga19521962algklassid
Ohtla, Eerik19521955muusika, orkestrijuht
Ojam, Haimi19531958vanempioneerijuht
Palm, Anna19411962vene keel
Pani, Margot19541958algklassid
Parri, Liane (vilistlane)19591961bioloogia
Peep, Heldi (vilistlane)19491953vanempioneerijuht, algklassid
Peiker, Leida19461950direktor, eesti keel
Peikre, Alma19571958matemaatika
Peters, Aita19591961kehaline kasvatus
Peters, Uno Otto19591960kehaline kasvatus
Pommer, Astrid19591962saksa keel
Priks, Siivi (vilistlane)19521962eesti keel
Pruul, August19411943laulmine
Põder, Lembit19541957näiteringi juhendaja
Põru, Eduard19441945sõjaline
Päri, Linda19401944kaubandus
Randaru, Helle19551962füüsika
Ranna, Jelisaveta19491950kehaline kasvatus
Ranna, Raimond19491950kehaline kasvatus
Raudsepp, Jaan19611961tootmisõpetus
Reim, Melanie19401941eesti keel
Reinet, Jaan19441946füüsika
Ronimois, Kadri19441950ajalugu
Ronk, Paula19441952algklassid
Rosenberg, Valentine19531961bioloogia, kooliaia juh.
Rumm1941eesti, vene keel
Rump, Voldemar19561958sõjaline
Rägastik, Robert19401941direktor, geograafia
Saarend, Anna19481959vene keel
Saar, Liidia19401941käsitöö
Saksniit, Maia19411941masinakiri
Schulmann, Aita (vilistlane)19441974saksa keel, inglise keel
Siitam, Alma19591962käsitöö
Soome, Anita (vilistlane)19521957bioloogia
Suigussaar, Endel19571962tööõpetus
Suvorova, Tatjana (vilistlane)19541983vene keel, majandusalajuhataja
Sõlg, Luule19611962kehaline kasvatus
Šcherbakov, Anatoli19521974sõjaline õpetus
Teder, Tõnis1960tootmisõpetus
Thalberg, Eugenia19481950vene keel
Tsirnask, Hugo19481962matemaatika
Tsirnask, Salme (vilistlane)19441972algklassid, masinakiri
Tusti, Anita (vilistlane)19601962algklassid
Tuur, Helju19611962tootmisõpetus
Tõldsepp, Elmar19411942usuõpetus
Unt, Paul1960tootmisõpetus
Uusmaa, Rein19601986muusika, orkestri juht
Uustalu, Leida19401941eesti keel
Vares, Renathe (vilistlane)19441979inglise keel
Varrik, Maret19421944eesti keel, saksa keel, inglise keel
Veermäe, Veera19521984vene keel
Veliste, Evi (vilistlane)19581962algklassid
Vihermäe, Helmi19491952algklassid
Vilja, Helene19411962matemaatika
Õngo, Voldemar19591967elektrotehnika, laborant