10.-14. september

Teisel koolinädalal alustati registreerimist koolis töötavatesse ringidesse. Sellel aastal on valida 28 ringi vahel. Valik on lai – saab tantsida rahvatantsu ja balletti, laulda kooris või ansamblis, mängida plokkflööti, tegeleda mitme spordialaga, teha käsi- ja puutööd ning kunsti, näidelda või liituda raamatusõprade klubiga. Igaüks leiab kindlasti endale meelepärase vaba aja sisustamise koha. Küsi julgelt nõu huvijuht Moonika Pärna käest ruumist 248a.

10. septembrist alustasid tööd pikapäevarühmad algklasside ja põhikooli õpilastele. Tule pikapäevarühma, saad koduööd ära teha ja vajadusel õpetajalt abi!

Kuulutati välja õpilasomavalitsuse liikmekandidaatide ülesseadmine, et järgmisel nädalal nende seast valida siis ka president. Löö julgelt kaasa ja tee ettepanekuid, et saaks selleks aastaks õpilaste elu-olu juhtima parimatest parimad.

Sööklas oli sellel nädalal skandinaavia toitude nädal. Söökla oli kaunistatud põhjamaade lipukestega ja ka road olid valitud nende maade köökidest, näiteks Norra köögist koorene kalasupp ja Rootsi köögist kartuligratään. Tore, et saab uusi maitseelamusi, olid maitsvad küll.

Toimus ka spordipäev. Spordipäeval pole peaeesmärk võita, vaid ennast võimetekohaselt proovile panna. Ja liigutama ennast peab, sest terves kehas on ka terve vaim.

Sporti tegid kõik 2.-7. klasside õpilased. Mõõtu võeti kolmel kergejõustikualal: 60 m jooks, kaugushüpe, pallivise. Parima tulemuse väljaselgitamiseks kasutasime sarja „10 olümpiastarti“ punktitabelit.

Tüdrukute parim:
Getter Kauts, 6c: 60m jooks – 9,1 sek (700 punkti)

Poiste parim:
Marko Madisson, 7c: pallivise – 67.00 (794 punkti)

Kooli meistrivõistlusel murdmaajooksus osalesid 2.-9. klasside õpilased. Viienda murdmaajooksu võiduni läbi aegade jõudis Šerelin Zverev (9c) ja neljanda võiduni Rebeca Lotta Aasmäe (6c). Poistest on läbi aegade 5 korda võitjaks tulnud Kristjan Johanson (9a).

28. november 2012