Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Tugisüsteemid Õpetajad Töötajad Õpilasesindus

Ametikoht
 
Juhtkond (7)

Krista Andreson

Direktor
435 1840
524 7742
krista.andreson@vjk.vil.ee


Mari Kase

Õppejuht
435 1852
5303 6595
mari.kase@vjk.vil.ee


Moonika Pärna

Huvijuht
7.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Marek Torn

Haldusjuht
435 1844
5661 8209
marek.torn@vjk.vil.ee


Tauno Tilk

Arendusjuht
8.b klassijuhataja
Keemia
435 1849
5805 4527
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Kersti Puusild

HEV koordinaator
7.b klassijuhataja
435 1839
5346 0505
kersti.puusild@vjk.vil.ee


Geit Mändmets

Sekretär-juhiabi
435 1830
5770 3545
geit.mandmets@vjk.vil.ee

Klassijuhatajad (31)

Tiina Grünberg

1.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee


Hiie Ott

1.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Aune Hanschmidt

1.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Anne Kilk

2.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Urve Mett

2.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tiiu Mürk

2.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.10-14.50

Kirli Suve

3.a klassijuhataja
435 1846
kirli.suve@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Rita Kadaja

3.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.10-14.50

Sirje Lõssov

3.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.10-14.50 ja kokkuleppel

Pille Maidessoo

4.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja N kokkuleppel

Külliki Rantanen-Kõks

4.b klassijuhataja
435 1846
kulliki.rantanen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Rita Moor

4.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.10-14.50 ja kokkuleppel

Krista Kasemaa

5.a klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.05-15.40
T kell 14.05-15.40

Pille Hendrikson

5.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00 ja kokkuleppel

Maiga Purgats

5.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-15.45 ja kokkuleppel

Kea Roosileht

5.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Koidu Vaks

5.v klassijuhataja
Ringijuhendaja
Eesti keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel
N kell 13.10-13.55

Kadri Kuusik

6.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00-15.00

Aivi Pent

6.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.05-14.50

Kristi Vastisson

6.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Terje Tiido

6.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.55-15.40 kokkuleppel

Heli Rahnu

7.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-15.45

Moonika Pärna

Huvijuht
7.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Kersti Puusild

HEV koordinaator
7.b klassijuhataja
435 1839
5346 0505
kersti.puusild@vjk.vil.ee


Kaia Pihlak

7.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel

Maila Visnap

8.a klassijuhataja
Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
Füüsika
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Tauno Tilk

Arendusjuht
8.b klassijuhataja
Keemia
435 1849
5805 4527
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Kristi Potter

8.c klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 12.10-13.55 ja kell 14.55-15.40

Reet Leets

9.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.10-13.55 ja kokkuleppel

Eini Ilves

9.b klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.05-15.40

Kersti Soopa

9.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel
Tugisüsteemid (10)

Kersti Puusild

HEV koordinaator
7.b klassijuhataja
435 1839
5346 0505
kersti.puusild@vjk.vil.ee


Maili Linn

Sotsiaalpedagoog
435 1841
maili.linn@vjk.vil.ee


Kersti Mumm

Psühholoog
435 1847
kersti.mumm@vjk.vil.ee


Kalli Riisa

Psühholoog
435 1857
kalli.riisa@vjk.vil.ee


Riina Haugas

Eripedagoog
riina.haugas@vjk.vil.ee


Triinu Kannel

Abiõpetaja
triinu.kannel@vjk.vil.ee


Eve Vaiksalu

Abiõpetaja

eve.vaiksalu@vjk.vil.ee


Piret Annette Inglis

Kehaline kasvatus
Abiõpetaja
piret.annette.inglis@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Merlin Bohojavlenski

Abiõpetaja
merlin.bohojavlenski@vjk.vil.ee


Reet Jüris

Tervishoiutöötaja
435 1854
5664 4667
reet.juris@vjk.vil.ee

Õpetajad (60)

Jaak Alesma

Tööõpetus
435 1844
jaak.alesma@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.00-15.00

Ave Alvre

Ringijuhendaja
ave.alvre@vjk.vil.ee


Kertu Alvre

Ringijuhendaja
kertu.alvre@vjk.vil.ee


Enna Audova

Inglise keel
435 1856
enna.audova@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Varje Aule

Vene keel
435 1834
varje.aule@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.10-13.55 ja kokkuleppel

Tiina Grünberg

1.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee


Aune Hanschmidt

1.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Tanel Heli

Kehaline kasvatus
435 1837
tanel.heli@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.10-13.55

Pille Hendrikson

5.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00 ja kokkuleppel

Aivar Hommik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
aivar.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.15-14.45 ja kokkuleppel

Katrin Hommik

Inimeseõpetus
Tants
Ringijuhendaja
katrin.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Eini Ilves

9.b klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.05-15.40

Piret Annette Inglis

Kehaline kasvatus
Abiõpetaja
piret.annette.inglis@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Rita Kadaja

3.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.10-14.50

Katre Kaseleht

Ringijuhendaja

katre.kaseleht@vjk.vil.ee


Krista Kasemaa

5.a klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.05-15.40
T kell 14.05-15.40

Anne Kilk

2.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kadri Kuusik

6.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00-15.00

Ants Kuusik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
ants.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.00-15.00 ja kokkuleppel

Reet Leets

9.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.10-13.55 ja kokkuleppel

Eve Libe

Inglise keel
Vene keel
435 1834
eve.libe@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.55-14.50

Henri Lohk

Ringijuhendaja

henri.lohk@vjk.vil.ee


Eva Loodus

Matemaatika
435 1836
eva.loodus@vjk.vil.ee


Sirje Lõssov

3.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.10-14.50 ja kokkuleppel

Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.05-15.40

Marje Maasen

Inglise keel
435 1856
marje.maasen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00 ja kokkuleppel

Pille Maidessoo

4.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja N kokkuleppel

Maia Merelaine

Inglise keel
Saksa keel
435 1856
maia.merelaine@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.05-14.50 kokkuleppel

Urve Mett

2.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Rita Moor

4.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.10-14.50 ja kokkuleppel

Liis Mutle

Matemaatika
Eesti keel
liis.mutle@vjk.vil.ee


Tiiu Mürk

2.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.10-14.50

Marit Neering

Tants
Ringijuhendaja
marit.neering@vjk.vil.ee


Reet Orgusaar

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Hiie Ott

1.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Aivi Pent

6.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.05-14.50

Kaia Pihlak

7.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel

Kristi Potter

8.c klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 12.10-13.55 ja kell 14.55-15.40

Maiga Purgats

5.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-15.45 ja kokkuleppel

Moonika Pärna

Huvijuht
7.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Heli Rahnu

7.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-15.45

Külliki Rantanen-Kõks

4.b klassijuhataja
435 1846
kulliki.rantanen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Enno Rebane

Tööõpetus
435 1844
enno.rebane@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.05-14.50 ja kokkuleppel

Kea Roosileht

5.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Katrin Siil

Vene keel
435 1834
katrin.siil@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.05-15.40

Kersti Soopa

9.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Kirli Suve

3.a klassijuhataja
435 1846
kirli.suve@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Piret Tago

Kunstiõpetus
Tööõpetus
piret.tago@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Terje Tiido

6.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.55-15.40 kokkuleppel

Tauno Tilk

Arendusjuht
8.b klassijuhataja
Keemia
435 1849
5805 4527
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Anne Upan

Inglise keel
435 1856
anne.upan@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.05-14.50

Age Usin

Keemia
age.usin@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Koidu Vaks

5.v klassijuhataja
Ringijuhendaja
Eesti keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel
N kell 13.10-13.55

Kristi Vastisson

6.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Piret Veevo

Matemaatika
piret.veevo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.05-14.50

Irina Verrev

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Tiina Vilberg

Matemaatika
435 1836
tiina.vilberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.00

Birgit Viru

Loodusõpetus
Geograafia
birgit.viru@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.55-15.40

Maila Visnap

8.a klassijuhataja
Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
Füüsika
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.55-15.40 ja kokkuleppel

Merle Ütt

Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.40 ja kokkuleppel
Töötajad (13)

Erna Ardel

Raamatukogu hoidja
435 1851
erna.ardel@vjk.vil.ee


Veera Homik

Administraator
435 1842


Vello Kerem

Garderoobi töötaja


Tiiu Kespre

Administraator
435 1842


Virve Kikas

Projektijuht
435 1832
virve.kikas@vjk.vil.ee


Ülle Murro

Ujula administraator
435 1843


Urve Soo

Administraator
435 1842


Lilia Tamm

Koristaja


Mari Teor

Raamatukogu töötaja


Jüri Teras

Ujula administraator
435 1843


Ülle Tirman

Ujula administraator
435 1843


Eha Tuudelepp

Garderoobi töötaja


Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.05-15.40
Õpilasesindus (3)

Emma Kruusmäe

Õpilasesinduse president
emma.kruusmae@vjk.vil.ee


Lisete Hiiesalu

Õpilasesinduse asepresident
lisete.hiiesalu@vjk.vil.ee


Emma Elenor Peta

Õpilasesinduse meediajuht
emma.peta@vjk.vil.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee