Meie tegemised 29. veebruaril – 6. märtsil

Mulgi-Jõmmid olid Otepääl laagris, algklasside viktoriinisari jätkub…

Olemegi lõpetanud II trimestri ja on jäänud veel lõpuspurt õppeaasta lõpetamiseks. Olete olnud erakordselt tublid ja töökad. Sellel aastal olete toonud au ja kuulsust nii endale ja ka Jakobsoni koolile, saavutades maakonna võistlustel ja olümpiaadidel suurepäraseid tulemusi. Aga ka kõik teised,  on olnud tublid, õpite ju ikka endale, mitte õpetajale või emale.

Hetkeseisuga õpib meie koolis 691 õpilast. Ainult “5” olid tunnistusel 91 õpilasel ja “4” ja “5” 317 õpilasel. Seega kokku 408 õpilast, kelle tulemused on suurepärased. Loodame, et ülejäänud pingutavad rohkem ja  kevadeks üllatavad ennast hea tunnistusega.

Jõudu, sihikindlust ja rõõmsad meelt!

 

Mulgi-Jõmmid olid Otepääl laagris

4.-5. märtsil osalesid neli Viljandimaa poistekoori traditsioonilises talvelaagris, seekord Otepääl. Kohale sõitsid A. Kitzbergi nim Gümnaasiumi, Abja Gümnaasiumi, Kesklinna Kooli poistekoor ja Jakobsoni Kooli Mulgi-Jõmmid. Laagrist võttis osa 90 poissi, see on talvelaagri rekord! Oleme uhked, et poisid kõikidele ahvatlustele vaatamata, leiavad aega ka laulda. Loomulikult nautisime Otepääl talvemõnusid ja käisime tuubikelkudega mäel, mängisime viguriga jalgpalli, maadlesime interaktiivse viktoriiniga ja vaatasime filmi. Kõik poisid said jälle natuke mehisemaks, iseseisvamaks, viisakamaks ja paremaks. 2.-4. juuni toimub vabariiklik suvine laager Pärlseljal, oleme kirjas ja saame taas kokku!

Õpetaja Kristi Vastisson

poistekoori laager

 

Algklasside viktoriinisari jätkub…

17. veebruaril said auditooriumis taas kokku 4. klasside nuputajad. Mängureeglid olid kõigil meeles ja saime kohe mänguga alustada.

Kohe alguses läks juhtima võistkond Makaronid, kes kogu mängu jooksul said kõige rohkem punkte ja seega esikoha.

2. ja 3. koha auhindadele jäid mängima kolm võistkonda VJK!, Nuudlid ja Smurfid. Lõppmäng oli üpris pingeline. Lisaküsimused kukutasid võistkondi.

Mängu lõpus olid tulemused järgmised:

I koht võistkond Makaronid 11 punktiga;

II koht võistkond Smurfid 10+2 punktiga

III koht võistkond Nuudlid 10+1 punktiga.

Lõpuks jagati kõigile kommi. Enamuse arvates on nuputamine igati lahe.

Märtsikuus murravad pead kolmandad klassid.

Rita Kadaja

 

P1090728