Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

6c   6c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
.Kehaline KKV
Kadri Kuusik v3
Tanel Heli v4
Loodusõpetus
Krista Kasemaa 254
.Vene keel Saksa Vene
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
Eve Libe 250
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Aune Hanschmidt 335
8:50-9:35
Ühiskonnaõpetus
Heli Rahnu 252
Klassijuhatamine
Piret Veevo 414
Loodusõpetus
Krista Kasemaa 254
.Kehaline KKV
Kadri Kuusik v2
Tanel Heli v1
9:40-10:25
.Vene keel Saksa Vene
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
Eve Libe 250
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Aune Hanschmidt 335
.Vene keel Saksa Vene
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
Eve Libe 250
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Aune Hanschmidt 335
Muusika
Piret Veevo 304
10:30-11:15
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Aune Hanschmidt 335
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Reet Orgusaar 330
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Aune Hanschmidt 335
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Reet Orgusaar 330
11:20-12:00
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Reet Orgusaar 330
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
.Kirjandus KIR KIR
Reet Leets 252
Eini Ilves 246
Kaia Pihlak 244
Külliki Rantanen 247
.Käsitöö ja TEH
Merle Ütt 145
Jaak Alesma 152
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
12:55-13:40
Kunst
Piret Tago 310
.*Poistekoor
Kristi Vastisson 210
Ajalugu
Heli Rahnu 234
13:45-14:30
.*Ballett
Marit Neering 304
.*Lastekoor
Kersti Soopa 304
.*Valikaine *VAL *VAL
Maia Merelaine 402
Piret Veevo 414
Enna Audova 413
14:35-15:20
.*Ballett
Katrin Hommik 202
.*Ballett
Marit Neering 202
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara