Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Viljandi14.10.2020 13:49

6d   6d klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00-8:45
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Visnap; Maila 229
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Libe; Eve 250
Potter; Kristi 415 in
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
.Kehaline kasvatus KKV
Heli; Tanel v4
Hendrikson; Pille v2
Ühiskonnaõpetus
Rahnu; Heli 165
2 8:55-9:40
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Rantanen; Külliki 326 al
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Libe; Eve 250
Potter; Kristi 415 in
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Visnap; Maila 229
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
.Kehaline kasvatus KKV
Heli; Tanel v1
Hendrikson; Pille v2
3 9:50-10:35
.*Tehnoloogiaõpetus *KÄS
Alesma; Jaak 152
Ütt; Merle 145
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Rantanen; Külliki 326 al
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Visnap; Maila 229
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
.B-vene keel BVK
Aule Varje 248
Siil; Katrin 308
Libe; Eve 250
Merelaine; Maia 402 sa
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
4 10:55-11:40
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Visnap; Maila 229
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Rantanen; Külliki 326 al
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
.*B-vene keel *BVK
Aule Varje 248
Siil; Katrin 308
Libe; Eve 250
Merelaine; Maia 402 sa
5 12:10-12:55
.B-vene keel BVK
Aule Varje 248
Siil; Katrin 308
Libe; Eve 250
Merelaine; Maia 402 sa
Klassijuhatamine
Tiido; Terje 417
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet
Rantanen; Külliki 326 al
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Rantanen; Külliki 326 al
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Visnap; Maila 229
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
6 13:10-13:55
Loodusõpetus
Kasemaa; Krista 254
Muusika
Soopa; Kersti 304
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Libe; Eve 250
Potter; Kristi 415 in
7 14:05-14:50
.*Valikaine *VAL
Vilberg; Tiina 412
Potter; Kristi 415
Ütt; Merle 145
Alesma; Jaak 152 pu
Kunst
Tago; Piret 310
.*Lastekoor
Soopa; Kersti 304
8 14:55-15:40
.*Ballett
Hommik; Katrin 202
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara