Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Viljandi14.10.2020 13:49

7c   7c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00-8:45
.Kehaline kasvatus KKV
Hommik; Aivar v1
Kuusik; Ants v3
Kuusik; Kadri v2
.B-saksa keel BVK
Merelaine; Maia 402
Siil; Katrin 308
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418 ma
Eesti keel
Pihlak; Kaia 244
Kunst
Tago; Piret 310
2 8:55-9:40
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413 in
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418 ma
Loodusõpetus
Visnap; Maila 229
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
.Kehaline kasvatus KKV
Hommik; Aivar v1
Kuusik; Ants v3
Kuusik; Kadri v2
3 9:50-10:35
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419 ma
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413 in
.B-saksa keel BVK
Merelaine; Maia 402
Siil; Katrin 308
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Potter; Kristi 415
Upan; Anne 413 in
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418 ma
4 10:55-11:40
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418 ma
Ajalugu
Rahnu; Heli 165
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
.Matemaatika MAT
Piret Veevo 414
Vilberg; Tiina 412
Roosileht; Kea 419
Pent; Aivi 418 ma
Muusika
Soopa; Kersti 304
5 12:10-12:55
Kirjandus
Pihlak; Kaia 244
Eesti keel
Pihlak; Kaia 244
Bioloogia
Kasemaa; Krista 254
.*Tehnoloogiaõpetus *KÄS
Rebane; Enno 152
Ütt; Merle 145
Geograafia
Viru; Birgit 217
6 13:10-13:55
Loodusõpetus
Visnap; Maila 229
Kirjandus
Pihlak; Kaia 244
.B-saksa keel BVK
Merelaine; Maia 402
Siil; Katrin 308
7 14:05-14:50
Klassijuhatamine
Pihlak; Kaia 244
.*Lastekoor
Soopa; Kersti 304
.*Valikaine *VAL
Viru; Birgit 247
Visnap; Maila 229
Vilberg; Tiina 412
Maasen; Marje 416 in
8 14:55-15:40
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara