Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

9c   9c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
Klassijuhatamine
Kristi Vastisson 210
.Kirjandus KIR KIR
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 310
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
8:50-9:35
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
Muusika
Kristi Vastisson 210
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
Terje Tiido 417
9:40-10:25
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
Ühiskonnaõpetus
Maiga Purgats 253
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
Terje Tiido 417
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
10:30-11:15
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 310
Ajalugu
Heli Rahnu 234
Ühiskonnaõpetus
Maiga Purgats 253
11:20-12:00
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
Terje Tiido 417
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
Ajalugu
Heli Rahnu 234
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
12:55-13:40
.Kehaline KKV
Aivar Hommik v1
Kadri Kuusik v4
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
Kunst
Piret Tago 310
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
13:45-14:30
.Kehaline KKV
Aivar Hommik
Kadri Kuusik
.*Lastekoor
Kersti Soopa 304
Saksa keel
Reet Orgusaar 330
14:35-15:20
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara