Tähtis

1.klassidesse vastuvõetud õpilased 03. mai mari.kase


Sügisel 1. klassis alustavate laste ja nende vanemate kogunemine toimub koolis teisipäeval, 7. juunil kell 17.00 aulas.  

Kogunemisele palume kaasa võtta: 

-lapse sünnitunnistuse koopia (koopiat saab vajadusel teha ka koolis) 

-lapse koolivalmiduskaardi (ainult lastel, kes ei ole lõpetanud lasteaeda Viljandi linnas ja kelle kaart ei tule koolile dokumendisüsteemi kaudu) 

Järgmise õppeaasta 1. klasside nimekirjad:

 

1.a klass

Õpetaja Sigrid Mitt 

 

CARLOS VEEDLA

CHRISTIAN ROOSE

K*** K***

KYRYLO KHOLODKO

KRISTOFER ROBIN REIN

LARS UDER

MARTIN TJUŠKA

RIKO-RUBEN LEMBKE

ROBIN   ROOSNA

SANDER PIILMANN

SEBASTIAN KÄNDMA

SIMON BOGDANOV

DORA-LIISA PÕDER

EMMA  LIPS

KELIS VISLA

KIRKE-KAROLIINA KUILL

LENNA  LAHESALU

LISANDRA RÄNNIK

MARIBEL IKLA

MIRELL LAIDMETS

MIRTEL JUUL

SOFIA    OLEV

SÄDE-LIIS RANDMÄE

VIRVE LIIRIKA SAAR

 

1.b klass

Õpetaja Rita Kadaja

 

BRAIAN PURJU

DANIL KURTOV

E*** L***

ERIK BRONSKI

JASPER REBANE

J*** L***

KARL KRISTJAN ROOSILEHT

RALF VÕSU

RASMUS VIPPUL

ROBERT KARU

ROBIN SARIKAS

SANDER VIITAK

SIMON JÜRIS

BIRGIT  RITVAL

ELEN BRANTS

ELERI MULDMAA

EMILIA  LEITEN

GRETELY REICHENBACH

ISABELLE ZIGAR

JANELLE SAARVA

JANELY LUHAÄR

LIISA MARIA KIRSMAN

MELISSA SUSI

ROSANNA LAANSOO

 

1.c klass

Õpetaja Sirje Lõssov

 

MARLEEN ANIMÄGI

JONAS LOPES MARQUES

KARL ROOSNA

M***    M***

O***     S***

PATRICK GOLDBERG

RALF LIPPUS

RAMON KARU

REIMO  REI

REMY ORGUSAAR

ROBIN   MANKIN

ROMET PÄRGMA

ROVEN ROOALLIK

STEVEN PILK

ALISSANDRA GLAVATSKI

ELEANOR KÕOMÄGI

GRETELIIS SALUMÄE

KAROLIN LÄÄTS

LAURA-LY KURSON

MARIA-ELIISE PIIR

MARIIA-ABIOLA LASISI

MELISSA MUMM

RIINE LUIK

TEELE TALIMAA

 

Sügisel 1. klassis alustavate laste ja nende vanemate kogunemine toimub koolis teisipäeval, 7. juunil kell 17.00 aulas.  

Kogunemisele palume kaasa võtta: 

-lapse sünnitunnistuse koopia (koopiat saab vajadusel teha ka koolis) 

-lapse koolivalmiduskaardi (ainult lastel, kes ei ole lõpetanud lasteaeda Viljandi linnas ja kelle kaart ei tule koolile dokumendisüsteemi kaudu) 

Järgmise õppeaasta 1. klasside nimekirjad:

 

1.a klass

Õpetaja Sigrid Mitt 

 

CARLOS VEEDLA

CHRISTIAN ROOSE

K*** K***

KYRYLO KHOLODKO

KRISTOFER ROBIN REIN

LARS UDER

MARTIN TJUŠKA

RIKO-RUBEN LEMBKE

ROBIN   ROOSNA

SANDER PIILMANN

SEBASTIAN KÄNDMA

SIMON BOGDANOV

DORA-LIISA PÕDER

EMMA  LIPS

KELIS VISLA

KIRKE-KAROLIINA KUILL

LENNA  LAHESALU

LISANDRA RÄNNIK

MARIBEL IKLA

MIRELL LAIDMETS

MIRTEL JUUL

SOFIA    OLEV

SÄDE-LIIS RANDMÄE

VIRVE LIIRIKA SAAR

 

1.b klass

Õpetaja Rita Kadaja

 

BRAIAN PURJU

DANIL KURTOV

E*** L***

ERIK BRONSKI

JASPER REBANE

J*** L***

KARL KRISTJAN ROOSILEHT

RALF VÕSU

RASMUS VIPPUL

ROBERT KARU

ROBIN SARIKAS

SANDER VIITAK

SIMON JÜRIS

BIRGIT  RITVAL

ELEN BRANTS

ELERI MULDMAA

EMILIA  LEITEN

GRETELY REICHENBACH

ISABELLE ZIGAR

JANELLE SAARVA

JANELY LUHAÄR

LIISA MARIA KIRSMAN

MELISSA SUSI

ROSANNA LAANSOO

 

1.c klass

Õpetaja Sirje Lõssov

 

MARLEEN ANIMÄGI

JONAS LOPES MARQUES

KARL ROOSNA

M***    M***

O***     S***

PATRICK GOLDBERG

RALF LIPPUS

RAMON KARU

REIMO  REI

REMY ORGUSAAR

ROBIN   MANKIN

ROMET PÄRGMA

ROVEN ROOALLIK

STEVEN PILK

ALISSANDRA GLAVATSKI

ELEANOR KÕOMÄGI

GRETELIIS SALUMÄE

KAROLIN LÄÄTS

LAURA-LY KURSON

MARIA-ELIISE PIIR

MARIIA-ABIOLA LASISI

MELISSA MUMM

RIINE LUIK

TEELE TALIMAA