Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

5a   5a klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
Ajalugu
Heli Rahnu 234
.Eesti keel EK EK
Eini Ilves 246
Külliki Rantanen 247
Kaia Pihlak 244
Reet Leets
.Kehaline KKV
Aivar Hommik v1
Pille Hendrikson v2
.Käsitöö ja TEH
Merle Ütt 145
Enno Rebane 152
.Eesti keel EK EK
Eini Ilves 246
Külliki Rantanen 247
Kaia Pihlak 244
Reet Leets
8:50-9:35
Muusika
Kersti Soopa 304
Ettevõtlikkus
Moonika Pärna 229
Loodusõpetus
Tiina Grünberg 332
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Piret Veevo
9:40-10:25
.Kehaline KKV
Aivar Hommik v1
Pille Hendrikson v2
Loodusõpetus
Tiina Grünberg 332
Inimeseõpetus
Katrin Hommik 306
.Eesti keel EK EK
Eini Ilves 246
Külliki Rantanen 247
Kaia Pihlak 244
Reet Leets
.Kirjandus KIR KIR
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Reet Leets 252
Külliki Rantanen 247
10:30-11:15
Klassijuhatamine
Heli Rahnu 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter
11:20-12:00
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Piret Veevo
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Piret Veevo
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter
.Saksa keel Vene
Reet Orgusaar 330
Katrin Siil 308
.Saksa keel Vene
Reet Orgusaar 330
Katrin Siil 308
12:55-13:40
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter
.*Poistekoor
Kristi Vastisson 210
.*Draamaõpetus
Katre Kaseleht Peeg
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Piret Veevo
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Piret Veevo
13:45-14:30
.*Rahvatants *RTant
Ave Alvre 202
Kertu Alvre 202
.*Ballett
Marit Neering 304
.*Rahvatants *RTant
Ave Alvre 202
Kertu Alvre 202
14:35-15:20
.*Ballett
Katrin Hommik 202
.*Ballett
Marit Neering 202
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara