Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Viljandi22.1.2021 15:57

5b   5b klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00-8:45
Ajalugu
Purgats; Maiga 253
.Kehaline kasvatus KKV
Heli; Tanel v1
Hendrikson; Pille v2
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
.Kehaline kasvatus KKV
Heli; Tanel v3
Hendrikson; Pille v2
2 8:55-9:40
.Kehaline kasvatus KKV
Heli; Tanel v1
Hendrikson; Pille v2
Loodusõpetus
Mürk; Tiiu 170
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
3 9:50-10:35
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.*Käsitöö ja kodund *TEH
Ütt; Merle 145
Rebane; Enno 152
Muusika
Vastisson, Kristi 210
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
4 10:55-11:40
Kunst
Tago; Piret 310
.B-vene keel BVK
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Aule Varje 248
Maidessoo; Pille 324 al
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
5 12:00-12:45
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 413
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
Loodusõpetus
Mürk; Tiiu 165
.B-vene keel BVK
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Aule Varje 248
Maidessoo; Pille 324 al
6 13:05-13:50
Ettevõtlikkus
Pärna; Moonika 248
.*Poistekoor
Vastisson, Kristi 210
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
Klassijuhatamine
Hendrikson; Pille 306
7 14:00-14:45
.*Ballett
Hommik; Katrin 202
.*Lastekoor
Soopa; Kersti 304
8 14:50-15:35
.*Ballett
Hommik; Katrin 202
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara