Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2020/2021 Untis 2020
Viljandi14.10.2020 13:49

5c   5c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
1 8:00-8:45
.*Käsitöö ja kodund *TEH
Ütt; Merle 145
Alesma; Jaak 152
Kunst
Tago; Piret 310
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
Loodusõpetus
Viru; Birgit 234
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
2 8:55-9:40
Inimeseõpetus
Hommik; Katrin 306
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
.Kehaline kasvatus KKV
Kuusik; Kadri v1
Hendrikson; Pille v2
Hommik; Aivar v4
Inglis; Piret Ann võimla
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
3 9:50-10:35
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
.Kehaline kasvatus KKV
Kuusik; Kadri v1
Hendrikson; Pille v2
Hommik; Aivar v4
Inglis; Piret Ann võimla
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
.Eesti keel EK
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
Muusika
Soopa; Kersti 304
4 10:55-11:40
.B-vene keel BVK
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Aule Varje 248
Maidessoo; Pille 324 al
Loodusõpetus
Viru; Birgit 217
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.A-inglise keel AIK
Maasen; Marje 416
Audova; Enna 330
Merelaine; Maia 402
Potter; Kristi 415 in
.Kirjandus KIR
Pihlak; Kaia 244
Ilves; Eini 246
Leets; Reet 252
Mett; Urve 169 al
5 12:10-12:55
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.Kehaline kasvatus KKV
Kuusik; Kadri v1
Hendrikson; Pille v2
Hommik; Aivar v4
Inglis; Piret Ann võimla
.Matemaatika MAT
Vilberg; Tiina 412
Pent; Aivi 418
Roosileht; Kea 419
Suve; Kirli 161 al
.B-vene keel BVK
Libe; Eve 250
Siil; Katrin 308
Aule Varje 248
Maidessoo; Pille 324 al
6 13:10-13:55
Ajalugu
Purgats; Maiga 253
Ettevõtlikkus
Tilk; Tauno 234
7 14:05-14:50
Klassijuhatamine
Purgats; Maiga 253
.*Lastekoor
Soopa; Kersti 304
8 14:55-15:40
.*Ballett
Hommik; Katrin 202
Untis 2020         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara