Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

8b   8b klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
Ajalugu
Maiga Purgats 253
Kunst
Piret Tago 310
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
8:50-9:35
.Kehaline KKV
Tanel Heli v4
Pille Hendrikson
Muusika
Kristi Vastisson 210
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 246
9:40-10:25
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
.Kehaline KKV
Tanel Heli v2
Pille Hendrikson v4
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 414
10:30-11:15
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Emilia Kõiv 253
Külliki Rantanen 247
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 310
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
11:20-12:00
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Maia Merelaine 402
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 414
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
.Tehnoloogiaõpetu KÄS
Jaak Alesma 152
Merle Ütt 145
12:55-13:40
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
.Kirjandus KIR KIR
Eini Ilves 246
Kaia Pihlak 244
Emilia Kõiv 253
Külliki Rantanen 247
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
13:45-14:30
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Eini Ilves 246
Emilia Kõiv 330
Külliki Rantanen 247
Klassijuhatamine
Pille Hendrikson 234
.*Valikaine *VAL *VAL
Mari Kase 234
Enno Rebane 152
Heli Rahnu 306
14:35-15:20
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara