Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

8c   8c klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
Muusika
Kersti Soopa 304
.Käsitöö ja TEH
Merle Ütt 145
Enno Rebane 152
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
.Kehaline KKV
Aivar Hommik v2
Pille Hendrikson v4
8:50-9:35
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
.Vene keel Vene Vene
Katrin Siil 308
Eve Libe 250
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 246
9:40-10:25
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
Kirjandus
Reet Leets 252
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 414
10:30-11:15
.Eesti keel
Reet Leets 252
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 310
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
11:20-12:00
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Kehaline KKV
Aivar Hommik v3
Pille Hendrikson v4
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 234
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Ronald Laarmaa 217
Maila Visnap 229
Angela Leiaru 414
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Ajalugu
Maiga Purgats 253
12:55-13:40
.Matemaatika MAT MAT
Tiina Vilberg 412
Piret Veevo 414
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Kunst
Piret Tago 310
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Kristi Potter 415
Maia Merelaine 402
13:45-14:30
.Eesti keel
Reet Leets 252
.*Lastekoor
Kersti Soopa 304
.*Valikaine *VAL *VAL
Mari Kase 234
Enno Rebane 152
Heli Rahnu 306
Klassijuhatamine
Maiga Purgats 253
14:35-15:20
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara