Viljandi Jakobsoni KoolTunniplaan 2023/2024 Untis 2023
Viljandi6.2.2024 8:26

9a   9a klass
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
8:00-8:45
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
.Kehaline KKV
Ants Kuusik v2
Kadri Kuusik v4
.Kirjandus KIR KIR
Kaia Pihlak 244
Emilia Kõiv 413
Külliki Rantanen 247
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 310
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
8:50-9:35
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
Klassijuhatamine
Kadri Kuusik 306
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
Terje Tiido 417
9:40-10:25
.Eesti keel EK EK
Kaia Pihlak 244
Emilia Kõiv 330
Külliki Rantanen 247
Kunst
Piret Tago 310
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
Terje Tiido 417
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
10:30-11:15
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 310
Ühiskonnaõpetus
Maiga Purgats 253
Muusika
Kersti Soopa 304
11:20-12:00
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.*Söögi-ja
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
.Söögi-ja õueaeg
Korrapidaja söö
12:05-12:50
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
.Inglise keel INGL INGL
Marje Maasen 416
Enna Audova 413
Maia Merelaine 402
Kristi Potter 415
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
Reet Orgusaar 330
Ühiskonnaõpetus
Maiga Purgats 253
.Loodusained BFKG BFKG
Krista Kasemaa 254
Maila Visnap 229
Ronald Laarmaa 217
Angela Leiaru 234
12:55-13:40
Ajalugu
Heli Rahnu 234
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
.Kehaline KKV
Ants Kuusik v2
Kadri Kuusik v4
.Vene keel Vene Vene
Eve Libe 250
Katrin Siil 308
Varje Aule 248
.Matemaatika MAT MAT
Piret Veevo 414
Tiina Vilberg 412
Aivi Pent 418
Kea Roosileht 419
Maila Visnap 229
13:45-14:30
.*Lastekoor
Kersti Soopa 304
Kunst
Piret Tago 310
14:35-15:20
Untis 2023         Eelmine tunniplaanKanna indeks üleJärgmine tunniplaan         Untis Tunniplaani tarkvara