Koolielu

Hoolekogu


1. Jaanus Ikla, vanemate esindaja jaanusikla@gmail.com
2. Agda Grahv, vanemate esindaja agda.grahv@ut.ee
3. Marko Kiivikas, vanemate esindaja tehnokratt@gmail.com
4. Mariann Mitt, vilistlaste esindaja mariann.mitt@paalalinna.ee
5. Meelis Atonen, vilistlaste esindaja- hoolekogu esimees meelis@tavid.ee
6. Mihkel Servinski, vilistlaste esindaja Mihkel.Servinski@stat.ee
7. Rita Moor, õpetajate esindaja rita.moor@vjk.vil.ee
8. Maila Visnap, õpetajate esindaja maila.visnap@vjk.vil.ee
9. Emma Kruusmäe, õpilasesinduse esindaja emmakruusmae@gmail.com
10. Lisete Hiiesalu, õpilasesinduse esindaja lisete.hiiesalu@gmail.com
11. Kätly Soorm, volikogu esindaja katly.soorm@gmail.com
12. Sirli Tallo, volikogu esindaja

sirli.tallo@mnt.ee

Koosolekute protokollid

VJK hoolekogu 27.04.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 30.03.2020 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.01.2020 koosoleku protokoll

VJK Hoolekogu 25.11.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.10.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 23.09.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 27.05.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.04.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 25.03.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.01.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.11.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.10.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 24.09.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 07.05.2018 koosoleku protokoll

 

VJK hoolekogu 27.05.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.04.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 25.03.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.01.2019 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 28.11.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 29.10.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 24.09.2018 koosoleku protokoll

VJK hoolekogu 07.05.2018 koosoleku protokoll

 

1. Jaanus Ikla, vanemate esindaja jaanusikla@gmail.com
2. Agda Grahv, vanemate esindaja agda.grahv@ut.ee
3. Marko Kiivikas, vanemate esindaja tehnokratt@gmail.com
4. Mariann Mitt, vilistlaste esindaja mariann.mitt@paalalinna.ee
5. Meelis Atonen, vilistlaste esindaja- hoolekogu esimees meelis@tavid.ee
6. Mihkel Servinski, vilistlaste esindaja Mihkel.Servinski@stat.ee
7. Rita Moor, õpetajate esindaja rita.moor@vjk.vil.ee
8. Maila Visnap, õpetajate esindaja maila.visnap@vjk.vil.ee
9. Emma Kruusmäe, õpilasesinduse esindaja emmakruusmae@gmail.com
10. Lisete Hiiesalu, õpilasesinduse esindaja lisete.hiiesalu@gmail.com
11. Kätly Soorm, volikogu esindaja katly.soorm@gmail.com
12. Sirli Tallo, volikogu esindaja

sirli.tallo@mnt.ee