Koolielu

Õpilasesindus


Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.

2020/2021 õ.a õpilasesinduse president on Liya Rogolevskaja 8.c klassist ja asepresident Laura Nõmmeloo 8.c klassist.

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 3. tundi kell 10.35 auditooriumis.

 

Õpilasesinduse nimekiri 2020-2021

  1. Hedvig Pärnmäe 5.a 
  2. Elisabeth Sonk 5.b 
  3. Mirjam Sepp 5.c 
  4. Andre Peet 5.d 
  5. Meribel Tamla 5.d  
  6. Milana Naumenko 6.a 
  7. Marten Lukka 6.b 
  8. Andre Ületoa 6.c 
  9. Helina Kalmus 6.d 
  10. Regita Rebane 7.a 
  11. Joonas Mõtsar 7.a 
  12. Lisete Kuuba 7.b 
  13. Bethany Lisett Oro 7.c 
  14. Artur Andreson 7.c 
  15. Marta-Liisa Kivikas 8.a 
  16. Liisa Kivilaan 8.b 
  17. Anne Marie Õmblus 8.b 
  18. Laura Nõmmeloo 8.c 
  19. Liya Rogolevskaja 8.c 
  20. Miia Palanen 8.c 
  21. Diana Loodus 8.c 
  22. Johanna Mänd 9.a 
  23. Helena Allikoja 9.a 
  24. Kevin Jürgen 9.b 
  25. Antonio Ibrus 9.b 
  26. Rednar Tamm 9.c 
  27. Lotte Starostin 9.c 

 

Õpilaste esindajad hoolekogus 

Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus

Õpilasesinduse põhimäärus OE pohimaarus2020.docx

 

Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.

2020/2021 õ.a õpilasesinduse president on Liya Rogolevskaja 8.c klassist ja asepresident Laura Nõmmeloo 8.c klassist.

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 3. tundi kell 10.35 auditooriumis.

 

Õpilasesinduse nimekiri 2020-2021

  1. Hedvig Pärnmäe 5.a 
  2. Elisabeth Sonk 5.b 
  3. Mirjam Sepp 5.c 
  4. Andre Peet 5.d 
  5. Meribel Tamla 5.d  
  6. Milana Naumenko 6.a 
  7. Marten Lukka 6.b 
  8. Andre Ületoa 6.c 
  9. Helina Kalmus 6.d 
  10. Regita Rebane 7.a 
  11. Joonas Mõtsar 7.a 
  12. Lisete Kuuba 7.b 
  13. Bethany Lisett Oro 7.c 
  14. Artur Andreson 7.c 
  15. Marta-Liisa Kivikas 8.a 
  16. Liisa Kivilaan 8.b 
  17. Anne Marie Õmblus 8.b 
  18. Laura Nõmmeloo 8.c 
  19. Liya Rogolevskaja 8.c 
  20. Miia Palanen 8.c 
  21. Diana Loodus 8.c 
  22. Johanna Mänd 9.a 
  23. Helena Allikoja 9.a 
  24. Kevin Jürgen 9.b 
  25. Antonio Ibrus 9.b 
  26. Rednar Tamm 9.c 
  27. Lotte Starostin 9.c 

 

Õpilaste esindajad hoolekogus 

Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus

Õpilasesinduse põhimäärus OE pohimaarus2020.docx