Koolielu

Õpilasesindus


Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.

2022/2023 õ.a õpilasesinduse president on Andre Ületoa 8.c klassist ja asepresident Regita Rebane 9.a klassist.

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 3. tundi kell 10.35 auditooriumis.

 

Õpilasesinduse nimekiri 2022-2023

1. Angeliina Feldveber 5.a

2. Sandra Olev 5.a

3. Sten Semkiv 5.b

4. Daniel Verrev 5.c

5. Agnes Lopez 5.c

6. Asser Kase 5.c

7. Mia Ruusoja 5.c

8. Adele Pukk 5.c

9. Martha-Marii Andres 6.a

10. Laura-Leena Komisaarov 6.b

11. Nelli Kasuk 6.b

12. Deliisa Maria Lumiste 6.b

13. Fred Kossesson 6.b

14. Johanna Roosi 6.b

15. Robin Kärmas 6.b

16. Sebastian Murdla 6.c

17. Kert Orujärv 6.c

18. Rando Palanen 6.c

19. Melissa Hein 7.a

20. Andre Pihlak 7.b

21. Mirtel Kase 7.c

22. Günther Ilves 7.c

23. Meribel Tamla 7.d

24. Aroli Lebrett 8.a

25. Tristan Kolla 8.a

26. Annabel Siim 8.b

27. Andre Ületoa 8.c

28. Marleen Kalg 8.c

29. Hanna Loore Allik 8.c

30. Helina Kalmus 8.d

31. Eliise Orav 9.a

32. Regita Rebane 9.a

33. Laura Hõbemäe 9.a

34. Kaili Merila 9.b

35. Luisa Kasuk 9.b

36. Bethany Lisett Oro 9.c

 

Õpilaste esindajad hoolekogus Andre Ületoa ja Günther Ilves

Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus Meribel Tamla ja Sebastian Murdla

Õpilasesinduse põhimäärus OE pohimaarus2020.docx

 

Viljandi Jakobsoni Kooli õpilasesindusse kuuluvad igast 5.-9. klassist üks esindaja ja vabaliikmed.

2022/2023 õ.a õpilasesinduse president on Andre Ületoa 8.c klassist ja asepresident Regita Rebane 9.a klassist.

Õpilasesinduse koosolekud toimuvad teisipäeviti pärast 3. tundi kell 10.35 auditooriumis.

 

Õpilasesinduse nimekiri 2022-2023

1. Angeliina Feldveber 5.a

2. Sandra Olev 5.a

3. Sten Semkiv 5.b

4. Daniel Verrev 5.c

5. Agnes Lopez 5.c

6. Asser Kase 5.c

7. Mia Ruusoja 5.c

8. Adele Pukk 5.c

9. Martha-Marii Andres 6.a

10. Laura-Leena Komisaarov 6.b

11. Nelli Kasuk 6.b

12. Deliisa Maria Lumiste 6.b

13. Fred Kossesson 6.b

14. Johanna Roosi 6.b

15. Robin Kärmas 6.b

16. Sebastian Murdla 6.c

17. Kert Orujärv 6.c

18. Rando Palanen 6.c

19. Melissa Hein 7.a

20. Andre Pihlak 7.b

21. Mirtel Kase 7.c

22. Günther Ilves 7.c

23. Meribel Tamla 7.d

24. Aroli Lebrett 8.a

25. Tristan Kolla 8.a

26. Annabel Siim 8.b

27. Andre Ületoa 8.c

28. Marleen Kalg 8.c

29. Hanna Loore Allik 8.c

30. Helina Kalmus 8.d

31. Eliise Orav 9.a

32. Regita Rebane 9.a

33. Laura Hõbemäe 9.a

34. Kaili Merila 9.b

35. Luisa Kasuk 9.b

36. Bethany Lisett Oro 9.c

 

Õpilaste esindajad hoolekogus Andre Ületoa ja Günther Ilves

Õpilaste esindajad Viljandi Noortevolikogus Meribel Tamla ja Sebastian Murdla

Õpilasesinduse põhimäärus OE pohimaarus2020.docx