Päevaraamat

Meie tegemised jaanuaris 17. jaanuar moonika.parna


Kodutütarde Kärstna mälestusmäng

22. jaanuaril toimus Hallistes kodutütarde ja noorte kotkaste Kärstna mälestusmäng. Mängust võtsid osa ka meie kooli kaks kodutütarde võistkonda. See oli nende esimene võistlus ja kogemusi saadi kuhjaga. Võistluse käigus pidid osalejad kaardi järgi orienteeruma ja üles leidma 12 punkti. Igas punktis ootas ees põnev ülesanne: loomade nahkade, jälgede, sarvede ja pealuude tundmine; riigikaitsega seotud isikute fotode ja nimede kokku sobitamine; suusatamine; kelgutamine; ragulkaga täpsuse laskmine; paela läbi põletamine lõkke kohal; hädaabi kõne tegemine; vahemaade ära arvamine jne. 

Mälestusmäng oli põnev, osalejad said juurde uusi teadmisi ja praktilisi oskusi. 

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Jaanuari esimeses pooles saabusid 26. novembril toimunud loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavooru tulemused.

Olümpiaadi ülesannete lahendamisel tuli kasutada teadmisi keemiast, bioloogiast ja füüsikast. Üle Eesti oli kokku 421 osalejat, Viljandimaalt 9 ja nendest meie kooli õpilasi 4, kellel kõigil läks väga hästi.

Andre Ületoa 7.c klassist sai maakonnas I koha, vabariigis 21. koha ja 7. klasside arvestuses 3. koha.

Artur Andreson 8.c klassist sai maakonnas II koha. 

Õnnitleme! 

Kodutütarde Kärstna mälestusmäng

22. jaanuaril toimus Hallistes kodutütarde ja noorte kotkaste Kärstna mälestusmäng. Mängust võtsid osa ka meie kooli kaks kodutütarde võistkonda. See oli nende esimene võistlus ja kogemusi saadi kuhjaga. Võistluse käigus pidid osalejad kaardi järgi orienteeruma ja üles leidma 12 punkti. Igas punktis ootas ees põnev ülesanne: loomade nahkade, jälgede, sarvede ja pealuude tundmine; riigikaitsega seotud isikute fotode ja nimede kokku sobitamine; suusatamine; kelgutamine; ragulkaga täpsuse laskmine; paela läbi põletamine lõkke kohal; hädaabi kõne tegemine; vahemaade ära arvamine jne. 

Mälestusmäng oli põnev, osalejad said juurde uusi teadmisi ja praktilisi oskusi. 

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

Jaanuari esimeses pooles saabusid 26. novembril toimunud loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavooru tulemused.

Olümpiaadi ülesannete lahendamisel tuli kasutada teadmisi keemiast, bioloogiast ja füüsikast. Üle Eesti oli kokku 421 osalejat, Viljandimaalt 9 ja nendest meie kooli õpilasi 4, kellel kõigil läks väga hästi.

Andre Ületoa 7.c klassist sai maakonnas I koha, vabariigis 21. koha ja 7. klasside arvestuses 3. koha.

Artur Andreson 8.c klassist sai maakonnas II koha. 

Õnnitleme!