Meie tegemised veebruaris 08. veebruar moonika.parna
VJK Koidula ja Jakobson 2021
19. veebruaril kuulutasid õpilasesinduse president Liya Rogolevskaja ja asepresident Laura Nõmmeloo välja Koidula ja Jakobsoni tiitlid pälvinud õpilased. Koidula ja Jakobsoni tiitlid annab üle Viljandi Jakobsoni kooli õpilasesindus igal aastal Eesti Vabariigi aastapäeva paiku. Koidula ja Jakobsoni tiitlite eesmärk on tunnustada 7.-9. klassis õppivaid noori, kes on loovad, tegelevad kujutava kunsti, tantsu, muusika, näitekunsti või kirjandusega.
Selle aasta Koidula on igati eeskujulik 9.a klassi neiu, kes kirjutab vabal ajal luuletusi ja lühijutte. Jakobsoni kooli on ta esindanud fantaasiajuttude kirjutamise võistlusel ,,Paalalinna põnevik”, kus saavutas teise koha. Ta on 9. klassi näidendi üks autoritest ja näitlejatest. Tema loovtööks oli luulekogu “Sosinasõnad”, mille eest ta sai kiituse. Muljet avaldav on tema pühendumus tantsimisele, sellega on ta tegelenud juba üle üheteistkümne aasta. Klassikaaslased iseloomustavad teda järgmiselt: hea suhtleja, lahke, sõbralik, abivalmis ja tore. Meie kooli Koidula on Anete Kitse.
Selle aasta Jakobson on väga andekas 9.c klassi noormees, kellel on palju huvisid. Ta käib muusikakoolis, kus õpib klaverimängu ja laulmist. Lisaks tegeleb joonistamise, robootika, Taibukate teaduskooli ja tennisega. Jakobsoni kooli on ta paljudel võistlustel esindanud ja seal saavutanud väga häid kohti. Ta paistab silma oma huvitavate ideede ja loomingulise lähenemisega. Klassikaaslased iseloomustavad teda järgnevate sõnadega: nutikas, ettearvamatu, energiline, tore ja aus. Meie kooli Jakobson on Silver Erm.
Õpilasesindus tänab Koidula ja Jakobsoni tiitlitele kandideerinud õpilasi ja teid ootab tänumeene: Piret Olivia Vuntus 7.b, Tuuli Türk 8.a, Liisa Kivilaan 8.b, Artjom Jaskevitš 8.b, Selina Feklina 8.c, Kauri Jürine 8.c, Kevin Jürgen 9.b, Antonio Ibrus 9.b, Janeli Sillaots 9.b, Johanna Saavaste 9.c.
Palju õnne veel kord Koidula tiitli võitjale Anete Kitsele ja Jakobsoni tiitli võitjale Silver Ermile.
Õpilasesinduse meediajuht Miia Palanen
Meidlate nimeline nuputamisvõistlus
Võistlus sai alguse eelmise aasta 14. veebruaril seoses matemaatikaõpetaja Endel Meidla 90. sünniaastapäevaga.
Võistlevad 1.-9. klassi õpilased, igal klassil omad ülesanded. Võitjatele on perekond Meidla poolt välja pandud rahalised preemiad.
Parimad:
1. klass
I koht Chris Stian Leandro Jaskevitš 1.a
II koht Maria Kärmas 1.b
III koht Esme Hanna Heil 1.c
2. klass
I koht Sanna-Delia Stroom 2.a
II koht Sten-Markkus Esman 2.b
III koht Hanna Githa Võsu 2.a
3. klass
I koht Remi Tutt 3.b
II koht Daniel Verrev 3.c
III koht Ramon Ant 3.b
4. klass
I koht Kert Parri 4.a
II koht Oliver Viitmaa 4.c
III koht Kristjan Aleksandrov 4.a
5. klass
I koht Mirtel Kase 5.c
II koht Melissa Hein 5.a
III koht Ronet Sasorin 5.a
6. klass
I koht Andre Ületoa 6.c
II koht Norman Puusaar 6.c
III koht Eva-Maria Rohtla 6.c
7. klass
I koht Artur Andreson 7.c
II-III koht Riin Põder 7.c
II-III koht Kaili Merila 7.b
8. klass
I koht Laura Nõmmeloo 8.c
II koht Rihard Vahter 8.a
III koht Liya Rogolevskaja 8.c
9. klass
I koht Janeli Sillaots 9.b
II-IV koht Lotte Starostin 9.c
II-IV koht Johanna Saavaste 9.c
II-IV koht Katariina Peipman 9.c
Palju õnne võitjatele!
Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimus kunstiolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad koosnes kolmest osast: teooria, kohapeal tehtud loovtöö ja kodus teostatud omaloominguline kunstitöö.
Meie kooli õpilane Mariann Märka saavutas olümpiaadil 1. koha. Marianni juhendaja on Piret Tago.
Palju õnne!
Tegus Jakobsoni nädal
Viljandi Jakobsoni koolis toimus Jakobsoni nädal, mille raames said nii kooli õpilased kui ka õpetajad tuntud mehest rohkem teada.
Esmaspäeva hommikul kell 8.00, kui õpilased koolimajja sisse astuvad, ei tea nad veel Carl Robert Jakobsonist suurt midagi, kuid kui need samad lapsed reede pärastlõunal kodu poole sammuvad, on nad juba Jakobsoni eksperdid.
Viljandi Jakobsoni Koolis on 15.-19. veebruaril Jakobsoni nädal. Suur valge koolimaja on täis rahmeldavaid õpilasi, kes peagi Jakobsoni rohkem tundma õpivad.
Ajalootunnis täitab õpetaja lastele huvitavaid slaide Jakobsoni kohta. Kõik kuulavad põnevusega, mis õpetaja neile räägib ning küsivad hulanisti küsimusi. Nii eesti keele kui ka kirjanduse tundides on tahvlil Jakobsoni tsitaadid. Teisipäevaltoimus koolis õigekirjatest, mis oli sel aastal Jakobsoni-teemaline. Lapsed said sel nädalal palju uusi teadmisi juurde.
Emili Aedmaa, 7.a
C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus
18. veebruaril toimus Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus Viljandi linna ja maakonna füüsikahuvilistele õpilastele. Meie kooli õpilastel läks väga hästi.
8. klassi arvestuses
5. koht Liya Rogolevskaja
9.-10. klassi arvestuses
1. koht Silver Erm
2. koht Janeli Sillaots
5.-6. koht Johanna Saavaste
Õpilaste juhendaja õpetaja Maila Visnap.
Õnnitleme!
Teadusajakirjade viktoriin
17. veebruaril toimus teadusajakirjade "Imeline teadus" ja "Imeline ajalugu" viktoriini IV voor. Esimese koha sai 6.c klassi võistkond Ookullid 21 punktiga. Neile järgnesid 8.c klassi tiim LMK 20 ja 9.c klassi tiim C 19 punktiga.
Edukat lugemist!
Õpetaja Maila Visnap
Digiohutuse nädal
8. – 12. veebruaril toimus digiohutuse nädal.
1.-2. klass uurisid internetimaailma vaadates multikat „Jänku-Jussi internetimaailm“. 3.-4. klass õppis, milliseid pilte ei tohiks internetti riputada vaadates multikat „Netilambad – kasukata“. Lisaks õpiti muid netinippe ja saadud infot kasutades tehti plakateid. Plakateid hindasid 8. klassi õpilased. Valiti igast lennust parim.
Lisaks anti eripreemia 2.c klassile kogu klassiga tehtud plakati eest.
5.-6. klass tegi inglise keele tunnis inglise keelseid plakateid digiohutuse kohta. Neid plakateid hindasid 9. klassi õpilased. Märgiti ära 6 toredat plakatit.
Digiohutusnädala plakateid on võimalik vaadata kooli kodulehel olevast fotoalbumist aadressil https://vjk.vil.ee/fotoalbum.
7. klassile oli kokku pandud QR koodi mäng, mida tuli mängida õuevahetunnis. Tunnustame 7.c klassi, kust osales 3 võistkonda.
8.-9. klass lahendas klassijuhataja tunnis viktoriini. Rohkeima osavõtuga klass oli 9.c, osalusprotsent 96%. Kõrgeima keskmise tulemusega (14,2 punkti) klass oli 9.b. Kolm võistkonda saavutasid maksimumtulemuse 18 punkti.
Kuueteistkümnele õpilastele anti nende saavutuste eest ka tunnuskaart ja väike maius.
Aitäh kõigile, kes osalesid!
Õpetaja Tiina Vilberg
Belgia-Eesti moeajakiri
9.c klassi õpilased tegelesid koostöös Belgia kooliga Busleyden Atheneum, Campus Caputsteen oktoobrist jaanuarini moeajakirja projektiga. Kahe kooli inglise keele õpetajad leidsid üksteist läbi eTwinningu portaali ning otsustasid oma õpilastele välja pakkuda põneva viisi teise riigi õpilastega koostööks. Koos otsustati kokku panna moest rääkiv ajakiri.
Kõigepealt kogusime ideid millest kirjutada, seejärel lõime nii eestlastest kui ka belglastest koosnevad grupid ning jagasime teemad omavahel. Ka õpilastevaheline suhtlus sai alguse eTwinningu portaalis, kuid paljud kasutasid kiiremaks suhtluseks ka teisi sotsiaalmeediakanaleid. Jagasime ülesanded ning hakkasime ajakirja ühisesse dokumenti kirjutama. Tegelesime projektiga peaaegu iganädalaselt 2 tundi. Kui tekstid olid kirjutatud, oli veel vaja vaid kujundada. Meie tekstid oli vaja teha selliseks, et need kokku näeks tõesti välja nagu ajakiri.
Lõplik 81-leheküljeline ajakiri “La Belgest” valmis 8. veebruariks.
Mulle väga meeldis sellisest projektist osa võtta. Oli huvitav teha koostööd välismaalastega ning saime oma inglise keelt palju harjutada. Kindlasti soovitaks ka teistel sellistest projektidest osa võtta.
Lotte Starostin, 9.c
Teadusteatri ringi tegemised
Oktoobrist alates on meie koolis tegutsenud teadusteatri ring.
Teadusteatri noored annavad ülevaate oma tegemistest.
Teadusteatri ringi raames mõtlesime välja ja lavastasime elektri ja valguse teemalised etendused algklassidele. Algklasside õpilased said ka ise etenduse käigus vahvaid katseid proovida. Kõige meeldejäävam oli nende arust õuntega LED-pirni põlema panemine, katsed mullitajatega ja peeglitega värviliste laserite valgusvihu suunamine mingile kehale. Kõige paremini tuli neil välja õhupalliga soola, pipra ja paberi tõstmine ja õhupalliga mullide liigutamine. Samuti tekitas põnevust laserite abil õhupalli katki tegemine. Nagu teaduses ikka, ei pruugi kõik katsed alati õnnestuda. Sellest polnud midagi hullu, sest saimegi noorematele seletada, miks just nii läks. Teadusring ja teadusteatri tegemine algklassidele on olnud väga tore, lõbus ja meeldejääv kogemus. Me kõik nautisime teadusetenduste tegemise protsessi ja kindlasti jätkame tulevikus uute põnevate katsetega.
Teadusteatri õpilased
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimus Eesti koolinoorte 68. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor. Meie kooli õpilaste parimad tulemused:
8. klass
4. koht Liya Rogolevskaja 8.c klassist
9. klass
1. koht Janeli Sillaots 9.b klassist
2.-3. koht Johanna Saavaste 9.c klassist
6. koht Silver Erm 9.c klassist
Janeli on ühtlasi ka maakonna üldvõitja ja kutsutud olümpiaadi vabariikliku vooru.
Kõik need õpilased on kutsutud C. R. Jakobsoni nim. Viljandimaa füüsikavõistlusele.
Õpetaja Maila Visnap
Uisuvõistlus
4. veebruaril toimus 16. korda kooli uisuvõistlus. Traditsiooniliselt kantakse kõige kiirema poisi ja tüdruku nimi rändkarikale. Sel aastal võitis tüdrukutest Marian Härm, kelle aeg oli 1.41,7 (750m) ja poistest Markus Madisson ajaga 3.28,6. (1500m).
Kooli rekordid püstitasid:
- Robin Jürgen 2.c 2.03,9
- Mia Vinnal 3.b 2.04,1
- Marian Härm 7.a 1.41,7
- Markus Madisson 8.c 3.28,6
- Maria Kuura 8.b 1.51,0
Uisuvõistluse korraldasid kehalise kasvatuse õpetajad Ants Kuusik, Aivar Hommik, Kadri Kuusik, Pille Hendrikson ja Piret Anette Inglis.
Palju õnne võitjatele ja aitäh võistluse korraldajatele!
Nuputamisvõistlus "Viljandimaa taibukesed 2021"
2. veebruaril toimus nuputamisvõistlus "Viljandimaa taibukesed 2021" Viljandimaa koolide algklasside õpilastele.
Meie kooli õpilaste parimad tulemused
1. klasside arvestuses
1. koht Kristel Kitsing 1.a
2. koht Kristina Kitsing 1.a
4. klasside arvestuses
2. koht Oliver Viitmaa 4.c
3. koht Kert Parri 4.a
Õpilaste juhendajad Tiina Grünberg, Rita Moor ja Pille Maidessoo.
Palju õnne!
VJK Koidula ja Jakobson 2021
19. veebruaril kuulutasid õpilasesinduse president Liya Rogolevskaja ja asepresident Laura Nõmmeloo välja Koidula ja Jakobsoni tiitlid pälvinud õpilased. Koidula ja Jakobsoni tiitlid annab üle Viljandi Jakobsoni kooli õpilasesindus igal aastal Eesti Vabariigi aastapäeva paiku. Koidula ja Jakobsoni tiitlite eesmärk on tunnustada 7.-9. klassis õppivaid noori, kes on loovad, tegelevad kujutava kunsti, tantsu, muusika, näitekunsti või kirjandusega.
Selle aasta Koidula on igati eeskujulik 9.a klassi neiu, kes kirjutab vabal ajal luuletusi ja lühijutte. Jakobsoni kooli on ta esindanud fantaasiajuttude kirjutamise võistlusel ,,Paalalinna põnevik”, kus saavutas teise koha. Ta on 9. klassi näidendi üks autoritest ja näitlejatest. Tema loovtööks oli luulekogu “Sosinasõnad”, mille eest ta sai kiituse. Muljet avaldav on tema pühendumus tantsimisele, sellega on ta tegelenud juba üle üheteistkümne aasta. Klassikaaslased iseloomustavad teda järgmiselt: hea suhtleja, lahke, sõbralik, abivalmis ja tore. Meie kooli Koidula on Anete Kitse.
Selle aasta Jakobson on väga andekas 9.c klassi noormees, kellel on palju huvisid. Ta käib muusikakoolis, kus õpib klaverimängu ja laulmist. Lisaks tegeleb joonistamise, robootika, Taibukate teaduskooli ja tennisega. Jakobsoni kooli on ta paljudel võistlustel esindanud ja seal saavutanud väga häid kohti. Ta paistab silma oma huvitavate ideede ja loomingulise lähenemisega. Klassikaaslased iseloomustavad teda järgnevate sõnadega: nutikas, ettearvamatu, energiline, tore ja aus. Meie kooli Jakobson on Silver Erm.
Õpilasesindus tänab Koidula ja Jakobsoni tiitlitele kandideerinud õpilasi ja teid ootab tänumeene: Piret Olivia Vuntus 7.b, Tuuli Türk 8.a, Liisa Kivilaan 8.b, Artjom Jaskevitš 8.b, Selina Feklina 8.c, Kauri Jürine 8.c, Kevin Jürgen 9.b, Antonio Ibrus 9.b, Janeli Sillaots 9.b, Johanna Saavaste 9.c.
Palju õnne veel kord Koidula tiitli võitjale Anete Kitsele ja Jakobsoni tiitli võitjale Silver Ermile.
Õpilasesinduse meediajuht Miia Palanen
Meidlate nimeline nuputamisvõistlus
Võistlus sai alguse eelmise aasta 14. veebruaril seoses matemaatikaõpetaja Endel Meidla 90. sünniaastapäevaga.
Võistlevad 1.-9. klassi õpilased, igal klassil omad ülesanded. Võitjatele on perekond Meidla poolt välja pandud rahalised preemiad.
Parimad:
1. klass
I koht Chris Stian Leandro Jaskevitš 1.a
II koht Maria Kärmas 1.b
III koht Esme Hanna Heil 1.c
2. klass
I koht Sanna-Delia Stroom 2.a
II koht Sten-Markkus Esman 2.b
III koht Hanna Githa Võsu 2.a
3. klass
I koht Remi Tutt 3.b
II koht Daniel Verrev 3.c
III koht Ramon Ant 3.b
4. klass
I koht Kert Parri 4.a
II koht Oliver Viitmaa 4.c
III koht Kristjan Aleksandrov 4.a
5. klass
I koht Mirtel Kase 5.c
II koht Melissa Hein 5.a
III koht Ronet Sasorin 5.a
6. klass
I koht Andre Ületoa 6.c
II koht Norman Puusaar 6.c
III koht Eva-Maria Rohtla 6.c
7. klass
I koht Artur Andreson 7.c
II-III koht Riin Põder 7.c
II-III koht Kaili Merila 7.b
8. klass
I koht Laura Nõmmeloo 8.c
II koht Rihard Vahter 8.a
III koht Liya Rogolevskaja 8.c
9. klass
I koht Janeli Sillaots 9.b
II-IV koht Lotte Starostin 9.c
II-IV koht Johanna Saavaste 9.c
II-IV koht Katariina Peipman 9.c
Palju õnne võitjatele!
Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimus kunstiolümpiaadi piirkonnavoor. Olümpiaad koosnes kolmest osast: teooria, kohapeal tehtud loovtöö ja kodus teostatud omaloominguline kunstitöö.
Meie kooli õpilane Mariann Märka saavutas olümpiaadil 1. koha. Marianni juhendaja on Piret Tago.
Palju õnne!
Tegus Jakobsoni nädal
Viljandi Jakobsoni koolis toimus Jakobsoni nädal, mille raames said nii kooli õpilased kui ka õpetajad tuntud mehest rohkem teada.
Esmaspäeva hommikul kell 8.00, kui õpilased koolimajja sisse astuvad, ei tea nad veel Carl Robert Jakobsonist suurt midagi, kuid kui need samad lapsed reede pärastlõunal kodu poole sammuvad, on nad juba Jakobsoni eksperdid.
Viljandi Jakobsoni Koolis on 15.-19. veebruaril Jakobsoni nädal. Suur valge koolimaja on täis rahmeldavaid õpilasi, kes peagi Jakobsoni rohkem tundma õpivad.
Ajalootunnis täitab õpetaja lastele huvitavaid slaide Jakobsoni kohta. Kõik kuulavad põnevusega, mis õpetaja neile räägib ning küsivad hulanisti küsimusi. Nii eesti keele kui ka kirjanduse tundides on tahvlil Jakobsoni tsitaadid. Teisipäevaltoimus koolis õigekirjatest, mis oli sel aastal Jakobsoni-teemaline. Lapsed said sel nädalal palju uusi teadmisi juurde.
Emili Aedmaa, 7.a
C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus
18. veebruaril toimus Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus Viljandi linna ja maakonna füüsikahuvilistele õpilastele. Meie kooli õpilastel läks väga hästi.
8. klassi arvestuses
5. koht Liya Rogolevskaja
9.-10. klassi arvestuses
1. koht Silver Erm
2. koht Janeli Sillaots
5.-6. koht Johanna Saavaste
Õpilaste juhendaja õpetaja Maila Visnap.
Õnnitleme!
Teadusajakirjade viktoriin
17. veebruaril toimus teadusajakirjade "Imeline teadus" ja "Imeline ajalugu" viktoriini IV voor. Esimese koha sai 6.c klassi võistkond Ookullid 21 punktiga. Neile järgnesid 8.c klassi tiim LMK 20 ja 9.c klassi tiim C 19 punktiga.
Edukat lugemist!
Õpetaja Maila Visnap
Digiohutuse nädal
8. – 12. veebruaril toimus digiohutuse nädal.
1.-2. klass uurisid internetimaailma vaadates multikat „Jänku-Jussi internetimaailm“. 3.-4. klass õppis, milliseid pilte ei tohiks internetti riputada vaadates multikat „Netilambad – kasukata“. Lisaks õpiti muid netinippe ja saadud infot kasutades tehti plakateid. Plakateid hindasid 8. klassi õpilased. Valiti igast lennust parim.
Lisaks anti eripreemia 2.c klassile kogu klassiga tehtud plakati eest.
5.-6. klass tegi inglise keele tunnis inglise keelseid plakateid digiohutuse kohta. Neid plakateid hindasid 9. klassi õpilased. Märgiti ära 6 toredat plakatit.
Digiohutusnädala plakateid on võimalik vaadata kooli kodulehel olevast fotoalbumist aadressil https://vjk.vil.ee/fotoalbum.
7. klassile oli kokku pandud QR koodi mäng, mida tuli mängida õuevahetunnis. Tunnustame 7.c klassi, kust osales 3 võistkonda.
8.-9. klass lahendas klassijuhataja tunnis viktoriini. Rohkeima osavõtuga klass oli 9.c, osalusprotsent 96%. Kõrgeima keskmise tulemusega (14,2 punkti) klass oli 9.b. Kolm võistkonda saavutasid maksimumtulemuse 18 punkti.
Kuueteistkümnele õpilastele anti nende saavutuste eest ka tunnuskaart ja väike maius.
Aitäh kõigile, kes osalesid!
Õpetaja Tiina Vilberg
Belgia-Eesti moeajakiri
9.c klassi õpilased tegelesid koostöös Belgia kooliga Busleyden Atheneum, Campus Caputsteen oktoobrist jaanuarini moeajakirja projektiga. Kahe kooli inglise keele õpetajad leidsid üksteist läbi eTwinningu portaali ning otsustasid oma õpilastele välja pakkuda põneva viisi teise riigi õpilastega koostööks. Koos otsustati kokku panna moest rääkiv ajakiri.
Kõigepealt kogusime ideid millest kirjutada, seejärel lõime nii eestlastest kui ka belglastest koosnevad grupid ning jagasime teemad omavahel. Ka õpilastevaheline suhtlus sai alguse eTwinningu portaalis, kuid paljud kasutasid kiiremaks suhtluseks ka teisi sotsiaalmeediakanaleid. Jagasime ülesanded ning hakkasime ajakirja ühisesse dokumenti kirjutama. Tegelesime projektiga peaaegu iganädalaselt 2 tundi. Kui tekstid olid kirjutatud, oli veel vaja vaid kujundada. Meie tekstid oli vaja teha selliseks, et need kokku näeks tõesti välja nagu ajakiri.
Lõplik 81-leheküljeline ajakiri “La Belgest” valmis 8. veebruariks.
Mulle väga meeldis sellisest projektist osa võtta. Oli huvitav teha koostööd välismaalastega ning saime oma inglise keelt palju harjutada. Kindlasti soovitaks ka teistel sellistest projektidest osa võtta.
Lotte Starostin, 9.c
Teadusteatri ringi tegemised
Oktoobrist alates on meie koolis tegutsenud teadusteatri ring.
Teadusteatri noored annavad ülevaate oma tegemistest.
Teadusteatri ringi raames mõtlesime välja ja lavastasime elektri ja valguse teemalised etendused algklassidele. Algklasside õpilased said ka ise etenduse käigus vahvaid katseid proovida. Kõige meeldejäävam oli nende arust õuntega LED-pirni põlema panemine, katsed mullitajatega ja peeglitega värviliste laserite valgusvihu suunamine mingile kehale. Kõige paremini tuli neil välja õhupalliga soola, pipra ja paberi tõstmine ja õhupalliga mullide liigutamine. Samuti tekitas põnevust laserite abil õhupalli katki tegemine. Nagu teaduses ikka, ei pruugi kõik katsed alati õnnestuda. Sellest polnud midagi hullu, sest saimegi noorematele seletada, miks just nii läks. Teadusring ja teadusteatri tegemine algklassidele on olnud väga tore, lõbus ja meeldejääv kogemus. Me kõik nautisime teadusetenduste tegemise protsessi ja kindlasti jätkame tulevikus uute põnevate katsetega.
Teadusteatri õpilased
Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor
6. veebruaril toimus Eesti koolinoorte 68. füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor. Meie kooli õpilaste parimad tulemused:
8. klass
4. koht Liya Rogolevskaja 8.c klassist
9. klass
1. koht Janeli Sillaots 9.b klassist
2.-3. koht Johanna Saavaste 9.c klassist
6. koht Silver Erm 9.c klassist
Janeli on ühtlasi ka maakonna üldvõitja ja kutsutud olümpiaadi vabariikliku vooru.
Kõik need õpilased on kutsutud C. R. Jakobsoni nim. Viljandimaa füüsikavõistlusele.
Õpetaja Maila Visnap
Uisuvõistlus
4. veebruaril toimus 16. korda kooli uisuvõistlus. Traditsiooniliselt kantakse kõige kiirema poisi ja tüdruku nimi rändkarikale. Sel aastal võitis tüdrukutest Marian Härm, kelle aeg oli 1.41,7 (750m) ja poistest Markus Madisson ajaga 3.28,6. (1500m).
Kooli rekordid püstitasid:
- Robin Jürgen 2.c 2.03,9
- Mia Vinnal 3.b 2.04,1
- Marian Härm 7.a 1.41,7
- Markus Madisson 8.c 3.28,6
- Maria Kuura 8.b 1.51,0
Uisuvõistluse korraldasid kehalise kasvatuse õpetajad Ants Kuusik, Aivar Hommik, Kadri Kuusik, Pille Hendrikson ja Piret Anette Inglis.
Palju õnne võitjatele ja aitäh võistluse korraldajatele!
Nuputamisvõistlus "Viljandimaa taibukesed 2021"
2. veebruaril toimus nuputamisvõistlus "Viljandimaa taibukesed 2021" Viljandimaa koolide algklasside õpilastele.
Meie kooli õpilaste parimad tulemused
1. klasside arvestuses
1. koht Kristel Kitsing 1.a
2. koht Kristina Kitsing 1.a
4. klasside arvestuses
2. koht Oliver Viitmaa 4.c
3. koht Kert Parri 4.a
Õpilaste juhendajad Tiina Grünberg, Rita Moor ja Pille Maidessoo.
Palju õnne!