Koolielu

Huviringid 2022/23. õa


Jakobsoni koolis on käesoleval õppeaastal võimalik valida 25 ringi hulgast.
Huviringid alustavad tegemist hiljemalt kolmandal septembrikuu nädalal.

Leia endale sobiv huviring!


 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

2.-9. kl

N 13.50-15.20

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 13.50-14.35

N 13.05-13.50

Teisipäeviti Paala Viilhallis,

neljapäeviti võimla, staadion

Ants Kuusik

4.

Mõttespordiring

3.-9. kl

E 15.00-15.45

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-9. kl

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 15.45-16.45

Ujula

Tanel Heli

6.

1. klassi spordiring

1. kl

N 13.05-13.50

Võimla

Piret Anette Inglis

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

K 13.05-13.50

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.05-14.45

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.05-14.45

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.00-15.30

304/210

Kersti Soopa

11.

Flöödiring

2.-4. kl

N 14.00-14.45

210

Henri Lohk

12.

Solistid

1.-9. kl

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Kitarriring

4.-9. kl

E 13.00-13.45 1. grupp

E 14.50-15.35 2. grupp

210

Henri Lohk

14.

Ukulele ring

4.-9. kl

E 14.00-14.45

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

Kokkuleppel

Aula/210

Henri Lohk

16.  Väikekannel 2.-4. kl K 13.00-13.45 210 Henri Lohk

TANTS

17.

Balletistuudio

1.-9. kl

Tunniplaani alusel

Aula/keldrisaal vm

Katrin Hommik, Marit Neering

18.

Rahvatants

2.-5. kl

  

E 12.45 - 14.15 (4. kl)

T 10.00 - 11.00 ja paaritutel nädalatel 2xkuus laupäeviti 12.00-14.00 (1-3. kl)

T 11.40 - 12.40 ja 2x kuus nädalavahetusel 2 tundi (2. kl)

T 12.50 - 14.00 ja 1x kuus nädalavahetusel 2 tundi (3. kl)

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

T 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.00-15.30 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Tuleviku tehnoloogiaring

7.-9. kl

E 14.45-16.15

234

Laido Valdvee

21.

Teadusring

5.-9. kl

T 14.50-16.00

229

Maila Visnap

KUNST

22.

Kunstiring

1.-4. kl

E 13.05-13.50 (1. kl)

T 13.05-13.50 (2. kl)

K 13.05-13.50 (3.-4. kl)

332

Tiina Grünberg

23.

Draamaring (3 gruppi)

1.-9. kl

T 13.05-13.50 (1. kl)

T 14.00-14.45 (2.-4. kl)

T 15.00-16.30 (5.-9. kl)

 

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

24.

Meediaring

6.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

25.

Kodutütred

1.-9. kl

K 13.05-13.50 ja

kokkuleppel

248

Moonika Pärna

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

2.-9. kl

N 13.50-15.20

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 13.50-14.35

N 13.05-13.50

Teisipäeviti Paala Viilhallis,

neljapäeviti võimla, staadion

Ants Kuusik

4.

Mõttespordiring

3.-9. kl

E 15.00-15.45

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-9. kl

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 15.45-16.45

Ujula

Tanel Heli

6.

1. klassi spordiring

1. kl

N 13.05-13.50

Võimla

Piret Anette Inglis

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

K 13.05-13.50

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.05-14.45

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.05-14.45

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.00-15.30

304/210

Kersti Soopa

11.

Flöödiring

2.-4. kl

N 14.00-14.45

210

Henri Lohk

12.

Solistid

1.-9. kl

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Kitarriring

4.-9. kl

E 13.00-13.45 1. grupp

E 14.50-15.35 2. grupp

210

Henri Lohk

14.

Ukulele ring

4.-9. kl

E 14.00-14.45

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

Kokkuleppel

Aula/210

Henri Lohk

16.  Väikekannel 2.-4. kl K 13.00-13.45 210 Henri Lohk

TANTS

17.

Balletistuudio

1.-9. kl

Tunniplaani alusel

Aula/keldrisaal vm

Katrin Hommik, Marit Neering

18.

Rahvatants

2.-5. kl

  

E 12.45 - 14.15 (4. kl)

T 10.00 - 11.00 ja paaritutel nädalatel 2xkuus laupäeviti 12.00-14.00 (1-3. kl)

T 11.40 - 12.40 ja 2x kuus nädalavahetusel 2 tundi (2. kl)

T 12.50 - 14.00 ja 1x kuus nädalavahetusel 2 tundi (3. kl)

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

T 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.00-15.30 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Tuleviku tehnoloogiaring

7.-9. kl

E 14.45-16.15

234

Laido Valdvee

21.

Teadusring

5.-9. kl

T 14.50-16.00

229

Maila Visnap

KUNST

22.

Kunstiring

1.-4. kl

E 13.05-13.50 (1. kl)

T 13.05-13.50 (2. kl)

K 13.05-13.50 (3.-4. kl)

332

Tiina Grünberg

23.

Draamaring (3 gruppi)

1.-9. kl

T 13.05-13.50 (1. kl)

T 14.00-14.45 (2.-4. kl)

T 15.00-16.30 (5.-9. kl)

 

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

24.

Meediaring

6.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

25.

Kodutütred

1.-9. kl

K 13.05-13.50 ja

kokkuleppel

248

Moonika Pärna