Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Tugisüsteemid Õpetajad Töötajad Õpilasesindus KiVa-tiim

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

Tauno Tilk

Direktor
435 1840
5375 5353
tauno.tilk@vjk.vil.ee


Mari Kase

Õppejuht
KiVa-tiimi liige
435 1852
5303 6595
mari.kase@vjk.vil.ee


Aile Saar

Arendusjuht- õppekorraldaja
435 1849
aile.saar@vjk.vil.ee


Moonika Pärna

Huvijuht
Ettevõtlikkus
KiVa-tiimi liige
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Marek Torn

Haldusspetsialist
435 1844
5661 8209
marek.torn@vjk.vil.ee


Geit Mändmets

Juhiabi
KiVa-tiimi liige
435 1830
5770 3545
geit.mandmets@vjk.vil.ee

Klassijuhatajad (30)

Koidu Vaks

1.a klassijuhataja
Vene keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 13.45-14.30

Urve Mett

1.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee


Tiiu Mürk

1.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee


Anne Kilk

1.d klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee


Sigrid Mitt

2.a klassijuhataja
sigrid.mitt@vjk.vil.ee


Rita Kadaja

2.b klassijuhataja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 12.05-12.50

Sirje Lõssov

2.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee


Pille Maidessoo

3.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee


Liis Mutle

3.b klassijuhataja
liis.mutle@vjk.vil.ee


Rita Moor

3.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee


Tiina Grünberg

4.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.00-14.00 ja kokkuleppel

Hiie Ott

4.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45-14.40
T kell 13.45-14.30

Aune Hanschmidt

4.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12.50-14.30 ja kokkuleppel

Heli Rahnu

5.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30-15.15 ja kokkuleppel

Kristi Potter

5.b klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.45-14.30

Maila Visnap

5.c klassijuhataja
Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30
N kell 13.45

Reet Orgusaar

6.a klassijuhataja
Inglise keel
Saksa keel
reet.orgusaar@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.50-14.35 ja kokkuleppel

Angela Leiaru

6.b klassijuhataja
Loodusõpetus
Geograafia
angela.leiaru@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.55-13.40 ja kokkuleppel

Piret Veevo

6.c klassijuhataja
Muusika
Matemaatika
piret.veevo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.30-15.20

Reet Leets

7.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.40

Merle Ütt

7.b klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.45-15.30

Eini Ilves

7.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.35-15.30
N kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Krista Kasemaa

8.a klassijuhataja
Bioloogia
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.45-16.15

Pille Hendrikson

8.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.00 ja kokkuleppel

Maiga Purgats

8.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-15.45
N kell 14.45-15.30 ja kokkuleppel

Kea Roosileht

8.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee


Kadri Kuusik

9.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Aivi Pent

9.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.35-15.20 (6. kl, 8. kl, 9. kl)
N kell 13.45-14.30 (5. kl, 7. kl)

Kristi Vastisson

9.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Terje Tiido

9.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45
Tugisüsteemid (11)

Maarja Mitt

HEV koordinaator
KiVa-tiimi liige
435 1839
5346 0505
maarja.mitt@vjk.vil.ee


Maili Linn

Sotsiaalpedagoog
KiVa-tiimi liige
435 1841
maili.linn@vjk.vil.ee


Kersti Mumm

Psühholoog
435 1847
kersti.mumm@vjk.vil.ee


Kalli Riisa

Psühholoog
435 1857
kalli.riisa@vjk.vil.ee


Riina Haugas

Eripedagoog
riina.haugas@vjk.vil.ee


Erle Kallakas

Abiõpetaja
erle.kallakas@vjk.vil.ee


Triinu Kannel

Abiõpetaja
triinu.kannel@vjk.vil.ee


Ene-Lya Akel

Abiõpetaja
ene.lya.akel@vjk.vil.ee


Kaari Männikus-Nilson

Abiõpetaja
kaari.mannikus.nilson@vjk.vil.ee


Riina Saaremets

Abiõpetaja
riina.saaremets@vjk.vil.ee


Reet Jüris

Tervishoiutöötaja
435 1854
5664 4667
reet.juris@vjk.vil.ee

Õpetajad (59)

Jaak Alesma

Tööõpetus
435 1844
jaak.alesma@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 13.30-14.15

Kertu Alvre

Ringijuhendaja
kertu.alvre@vjk.vil.ee


Ave Alvre

Ringijuhendaja
ave.alvre@vjk.vil.ee


Enna Audova

Inglise keel
435 1856
enna.audova@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45 ja kokkuleppel

Tiina Grünberg

4.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.00-14.00 ja kokkuleppel

Aune Hanschmidt

4.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 12.50-14.30 ja kokkuleppel

Tanel Heli

Kehaline kasvatus
435 1837
tanel.heli@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Pille Hendrikson

8.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.00 ja kokkuleppel

Aivar Hommik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
aivar.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-16.00 ja N kell 15.00-16.00

Katrin Hommik

Inimeseõpetus
Tants
Ringijuhendaja
katrin.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-16.00

Eini Ilves

7.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.35-15.30
N kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Piret Annette Inglis

Kehaline kasvatus
piret.annette.inglis@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 12.55-13.40 ja kokkuleppel

Rita Kadaja

2.b klassijuhataja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 12.05-12.50

Katre Kaseleht

Ringijuhendaja

katre.kaseleht@vjk.vil.ee


Krista Kasemaa

8.a klassijuhataja
Bioloogia
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.45-16.15

Anne Kilk

1.d klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee


Kadri Kuusik

9.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Ants Kuusik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
ants.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.00

Reet Leets

7.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.40

Angela Leiaru

6.b klassijuhataja
Loodusõpetus
Geograafia
angela.leiaru@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K 12.55-13.40 ja kokkuleppel

Eve Libe

Inglise keel
Vene keel
435 1834
eve.libe@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.40-14.40

Henri Lohk

Ringijuhendaja

henri.lohk@vjk.vil.ee


Sirje Lõssov

2.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee


Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja R kell 12.55-15.00

Marje Maasen

Inglise keel
435 1856
marje.maasen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.40 ja kokkuleppel

Pille Maidessoo

3.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee


Maia Merelaine

Inglise keel
Saksa keel
435 1856
maia.merelaine@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel

Urve Mett

1.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee


Sigrid Mitt

2.a klassijuhataja
sigrid.mitt@vjk.vil.ee


Rita Moor

3.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee


Liis Mutle

3.b klassijuhataja
liis.mutle@vjk.vil.ee


Tiiu Mürk

1.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee


Marit Neering

Tants
Ringijuhendaja
marit.neering@vjk.vil.ee


Reet Orgusaar

6.a klassijuhataja
Inglise keel
Saksa keel
reet.orgusaar@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.50-14.35 ja kokkuleppel

Hiie Ott

4.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45-14.40
T kell 13.45-14.30

Aivi Pent

9.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.35-15.20 (6. kl, 8. kl, 9. kl)
N kell 13.45-14.30 (5. kl, 7. kl)

Kaia Pihlak

Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.35-15.15

Kristi Potter

5.b klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 13.45-14.30

Maiga Purgats

8.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-15.45
N kell 14.45-15.30 ja kokkuleppel

Moonika Pärna

Huvijuht
Ettevõtlikkus
KiVa-tiimi liige
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Heli Rahnu

5.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30-15.15 ja kokkuleppel

Külliki Rantanen-Kõks

Kirjandus
Eesti keel
kulliki.rantanen.koks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kokkuleppel

Enno Rebane

Tööõpetus
435 1844
enno.rebane@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 12.55-13.40

Kea Roosileht

8.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee


Katrin Siil

Vene keel
435 1834
katrin.siil@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45

Kersti Soopa

Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.40

Kirli Suve

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Piret Tago

Kunstiõpetus
Tööõpetus
piret.tago@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30 ja kokkuleppel

Terje Tiido

9.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45

Age Usin

Keemia
Abiõpetaja
age.usin@vjk.vil.ee


Koidu Vaks

1.a klassijuhataja
Vene keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 13.45-14.30

Laido Valdvee

Ringijuhendaja
laido.valdvee@vjk.vil.ee


Kristi Vastisson

9.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kokkuleppel

Piret Veevo

6.c klassijuhataja
Muusika
Matemaatika
piret.veevo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.30-15.20

Tiina Vilberg

Matemaatika
435 1836
tiina.vilberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45
N kell 13.45

Maila Visnap

5.c klassijuhataja
Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.30
N kell 13.45

Merle Ütt

7.b klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.45-15.30

Katarina-Emilia Kõiv

Kirjandus
Eesti keel
katarina.emilia.koiv@vjk.vil.ee


Varje Aule

Vene keel
varje.aule@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.45-15.00 ja kokkuleppel
K kell 13.45-14.30 ja kokkuleppel
Töötajad (10)

Anu Sild

Kooliraamatukogu-õpikeskuse juhataja
435 1851
anu.sild@vjk.vil.ee


Veera Homik

Administraator
435 1842


Vello Kerem

Garderoobihoidja


Virve Kikas

Projektijuht
435 1832
virve.kikas@vjk.vil.ee


Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.45-14.30 ja R kell 12.55-15.00

Ülle Murro

Ujula administraator
435 1843


Urve Soo

Administraator
435 1842


Lilia Tamm

Garderoobihoidja


Jüri Teras

Ujula administraator
435 1843


Ülle Tigavas

Ujula administraator
435 1843

Õpilasesindus (3)

Meribel Tamla

Õpilasesinduse president
meribel.tamla@vjk.vil.ee


Aroli Lebrett

Õpilasesinduse asepresident
aroli.lebrett@vjk.vil.ee


Günther Ilves

Õpilasesinduse meediajuht
gunther.ilves@vjk.vil.ee

KiVa-tiim (5)

Mari Kase

Õppejuht
KiVa-tiimi liige
435 1852
5303 6595
mari.kase@vjk.vil.ee


Moonika Pärna

Huvijuht
Ettevõtlikkus
KiVa-tiimi liige
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Geit Mändmets

Juhiabi
KiVa-tiimi liige
435 1830
5770 3545
geit.mandmets@vjk.vil.ee


Maarja Mitt

HEV koordinaator
KiVa-tiimi liige
435 1839
5346 0505
maarja.mitt@vjk.vil.ee


Maili Linn

Sotsiaalpedagoog
KiVa-tiimi liige
435 1841
maili.linn@vjk.vil.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee