Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Klassijuhatajad Tugisüsteemid Õpetajad Töötajad Õpilasesindus

Ametikoht
 
Juhtkond (6)

ametikoht täitmisel

Direktor


Mari Kase

Õppejuht
435 1852
5303 6595
mari.kase@vjk.vil.ee


Moonika Pärna

Huvijuht
9.b klassijuhataja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Marek Torn

Haldusjuht
435 1844
5661 8209
marek.torn@vjk.vil.ee


Tauno Tilk

Arendusjuht
Direktori kohusetäitja
Keemia
435 1849
5375 5353
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-16.00

Geit Mändmets

Sekretär-juhiabi
435 1830
5770 3545
geit.mandmets@vjk.vil.ee

Klassijuhatajad (27)

Pille Maidessoo

2.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee


Rita Kadaja

1.b klassijuhataja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee


Sirje Lõssov

1.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.55 või kokkuleppel

Tiina Grünberg

3.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.00-14.45

Rita Moor

2.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee


Aune Hanschmidt

3.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja K kokkuleppel

Anne Kilk

4.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 12.00-12.45 või kokkuleppel

Urve Mett

4.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Tiiu Mürk

4.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-14.45 ja K kokkuleppel kell 14.00-14.45

Hiie Ott

3.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel ja N kell 13.05-13.50

Liis Mutle

2.b klassijuhataja
liis.mutle@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

14.00-14.45

Reet Orgusaar

5.a klassijuhataja
Inglise keel
Saksa keel
reet.orgusaar@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.50-14.45, õpilane annab eelnevalt oma soovist teada

Reet Leets

6.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.35

Merle Ütt

6.b klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Eini Ilves

6.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Krista Kasemaa

7.a klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30

Pille Hendrikson

7.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-15.35 või kokkuleppel

Maiga Purgats

7.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Kea Roosileht

7.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee


Kadri Kuusik

8.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee


Aivi Pent

8.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15.00-15.45

Kristi Vastisson

8.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee


Terje Tiido

8.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee


Heli Rahnu

9.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.50-15.35

Moonika Pärna

Huvijuht
9.b klassijuhataja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Kaia Pihlak

9.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel kell 14.50-15.35 ja T kokkuleppel

Sigrid Mitt

1.a klassijuhataja
sigrid.mitt@vjk.vil.ee

Tugisüsteemid (9)

Maarja Mitt

HEV koordinaator
435 1839
5346 0505
maarja.mitt@vjk.vil.ee


Maili Linn

Sotsiaalpedagoog
435 1841
maili.linn@vjk.vil.ee


Kersti Mumm

Psühholoog
435 1847
kersti.mumm@vjk.vil.ee


Kalli Riisa

Psühholoog
435 1857
kalli.riisa@vjk.vil.ee


Riina Haugas

Eripedagoog
riina.haugas@vjk.vil.ee


Triinu Kannel

Abiõpetaja
triinu.kannel@vjk.vil.ee


Ene-Lya Akel

Abiõpetaja
ene.lya.akel@vjk.vil.ee


Kaari Männikus-Nilson

Abiõpetaja
kaari.mannikus.nilson@vjk.vil.ee


Reet Jüris

Tervishoiutöötaja
435 1854
5664 4667
reet.juris@vjk.vil.ee

Õpetajad (59)

Jaak Alesma

Tööõpetus
435 1844
jaak.alesma@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.00-14.45

Kertu Alvre

Ringijuhendaja
kertu.alvre@vjk.vil.ee


Ave Alvre

Ringijuhendaja
ave.alvre@vjk.vil.ee


Enna Audova

Inglise keel
435 1856
enna.audova@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45 ja kokkuleppel

Tiina Grünberg

3.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.00-14.45

Aune Hanschmidt

3.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja K kokkuleppel

Tanel Heli

Kehaline kasvatus
435 1837
tanel.heli@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.50 või kokkuleppel

Pille Hendrikson

7.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-15.35 või kokkuleppel

Katrin Hommik

Inimeseõpetus
Tants
Ringijuhendaja
katrin.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Aivar Hommik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
aivar.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-16.00 ja N kell 15.00-16.00

Eini Ilves

6.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Piret Annette Inglis

Kehaline kasvatus
piret.annette.inglis@vjk.vil.ee


Rita Kadaja

1.b klassijuhataja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee


Katre Kaseleht

Ringijuhendaja

katre.kaseleht@vjk.vil.ee


Krista Kasemaa

7.a klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30

Anne Kilk

4.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 12.00-12.45 või kokkuleppel

Marika Kovru

Inglise keel
Vene keel
marika.kovru@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.00-15.35

Kadri Kuusik

8.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee


Ants Kuusik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
ants.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Reet Leets

6.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.35

Angela Leiaru

Loodusõpetus
Geograafia
angela.leiaru.indriko@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.05-13.50

Eve Libe

Inglise keel
Vene keel
435 1834
eve.libe@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.55-14.40

Henri Lohk

Ringijuhendaja

henri.lohk@vjk.vil.ee


Sirje Lõssov

1.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.55 või kokkuleppel

Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.05-14.45 ja R kell 14.00-14.45

Marje Maasen

Inglise keel
435 1856
marje.maasen@vjk.vil.ee


Pille Maidessoo

2.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee


Maia Merelaine

Inglise keel
Saksa keel
435 1856
maia.merelaine@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00-14.45 või kokkuleppel

Urve Mett

4.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Sigrid Mitt

1.a klassijuhataja
sigrid.mitt@vjk.vil.ee


Rita Moor

2.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee


Liis Mutle

2.b klassijuhataja
liis.mutle@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

14.00-14.45

Tiiu Mürk

4.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-14.45 ja K kokkuleppel kell 14.00-14.45

Marit Neering

Tants
Ringijuhendaja
marit.neering@vjk.vil.ee


Reet Orgusaar

5.a klassijuhataja
Inglise keel
Saksa keel
reet.orgusaar@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.50-14.45, õpilane annab eelnevalt oma soovist teada

Hiie Ott

3.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel ja N kell 13.05-13.50

Aivi Pent

8.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15.00-15.45

Kaia Pihlak

9.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel kell 14.50-15.35 ja T kokkuleppel

Kristi Potter

Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Maiga Purgats

7.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Moonika Pärna

Huvijuht
9.b klassijuhataja
Ettevõtlikkus
435 1833
5597 2281
moonika.parna@vjk.vil.ee


Heli Rahnu

9.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.50-15.35

Külliki Rantanen-Kõks

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Enno Rebane

Tööõpetus
435 1844
enno.rebane@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Kea Roosileht

7.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee


Katrin Siil

Vene keel
435 1834
katrin.siil@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45-16.00

Kersti Soopa

Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50 ja kokkuleppel

Kirli Suve

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Piret Tago

Kunstiõpetus
Tööõpetus
piret.tago@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45

Terje Tiido

8.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee


Tauno Tilk

Arendusjuht
Direktori kohusetäitja
Keemia
435 1849
5375 5353
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-16.00

Age Usin

Keemia
Abiõpetaja
age.usin@vjk.vil.ee


Koidu Vaks

Eesti keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee


Laido Valdvee

Ringijuhendaja
laido.valdvee@vjk.vil.ee


Kristi Vastisson

8.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee


Piret Veevo

Matemaatika
piret.veevo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.15-15.30

Tiina Vilberg

Matemaatika
435 1836
tiina.vilberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.00-14.00, T ja K kell 13.00-15.00 ja R kell 14.00-16.00

Maila Visnap

Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.45 või kokkuleppel

Merle Ütt

6.b klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45
Töötajad (10)

Eve Rõuk

Kooliraamatukogu-õpikeskuse juhataja
435 1851
eve.rouk@vjk.vil.ee


Veera Homik

Administraator
435 1842


Vello Kerem

Garderoobihoidja


Virve Kikas

Projektijuht
435 1832
virve.kikas@vjk.vil.ee


Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.05-14.45 ja R kell 14.00-14.45

Ülle Murro

Ujula administraator
435 1843


Urve Soo

Administraator
435 1842


Lilia Tamm

Garderoobihoidja


Jüri Teras

Ujula administraator
435 1843


Ülle Tigavas

Ujula administraator
435 1843

Õpilasesindus (3)

Andre Ületoa

Õpilasesinduse president
andre.uletoa@vjk.vil.ee


Regita Rebane

Õpilasesinduse asepresident
regita.rebane@vjk.vil.ee


Günther Ilves

Õpilasesinduse meediajuht
gunther.ilves@vjk.vil.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Jakobsoni Kool

Üldinfo
Kaart
Parkimine

Parkimine maja ees ja maja taga

Transport

Bussiga liinidel nr 2, 6, 7, 9 ja 10
http://www.peatus.ee/#city;viljandi-linn;viastop;28017

Lisainfo
Järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium, telefon 735 0222, e-post hm@hm.ee