Päevaraamat

Meie tegemised märtsis 16. märts moonika.parna


Talendishow

23. märtsil toimus VJK-s Viljandi kolme põhikooli talendishow. Ühisüritusel esinesid Paalalinna, Jakobsoni ja Kesklinna kooli 23 1.-4. klassi õpilast. Saime näha tantsu, pillimängu, laulu ja luulet. Kõik esinejad olid suurepärased talendid ja kindlasti kohtume nii mõnegagi neist tulevikus juba suurtel lavadel. Meie kooli esindasid talendishow´l järgmised õpilased: Getter-Ly Põder, Eliisabet Kena, Kadrili Oja, Marta Maran, Riine Luik, Angeelin Luik, Lisanna Aim, Annaliisa Moor, Helene Mäll, Helene Mutle, Elise Mägi, Lisette Paju.

Aitäh teile vahvate esinemisnumbrite eest, olite väga tublid!

Suur tänu ka kõigile juhendajatele, vaheesinejatele, žüriiliikmetele ja abilistele, et aitasite meie ettevõtmisele kaasa.

(Fotode autor Aleksandra Kena)

 

Nutispordi võistlusel

21. märtsil toimus Pärnus Nutispordi piirkondlik finaal. Viljandimaa ja Pärnumaa moodustavad Edela-Eesti piirkonna. Meie koolist kutsuti võistlema Nutispordis suurepärast taset näidanud 9 õpilast.

Kohale jõudes selgus, et Sütevaka Humanitaargümnaasiumi arvutiserver ei pea nii suurele koormusele vastu ja väiksemad, 1.-4. klassi õpilased, peavad ootama kuni suuremate võistlus läbi saab. Ramon ja Oliver asusid lahendama. Tutvusime koolimajaga, mis koosnes vanast ja uuest osast. Avastasime keldrist raamatukogu ja saime lustida Twisterit mängides. Pärast suuremate võistlemist said väikesed arvutiklassis võistlusmaju lahendama asuda. Õpetajatega istusime vastasklassis ja jälgisime ekraanilt, kuidas punktisummad kasvasid. Kokkuvõte tehti kooli aulas. Pakuti kahte sorti kringlit, maitsevett ja kohvi.

1. klasside arvestuses said Karl Kristjan Roosileht 7. ja Ralf Võsu 6. koha.

2. klassidest võitis Miko Martens 1. koha. Eelmisel aastal võitis ta samuti. Susanna Shirokov sai 7. ja Jorgen Oja 5. koha.

4. klasside arvestuses sai Sanna Silde 7. ja Georg Feliks Pai 3. koha.

5. klassidest oli Ramon Ant 4. ja 6. klassidest Oliver Viitmaa 6. kohal.

Kõik said diplomi ja šokolaadi. 1.-3. koha puhul riputati medal kaela.

Mikole hoiame pöialt Eesti meistrivõistlustel osalemisel. Teistel kõigil on võimalus ülesandeid lahendada, sest veebileht on avatud 24/7.

Olgem nutikad ka järgmisel õppeaastal!

Õp Rita Kadaja

 

Võrkpallivõistlused

15. märtsil toimusid Kitzbergi gümnaasiumis maakondlikud 6.-9. klasside õpilaste võrkpallivõistlused.

VJK tüdrukud saavutasid võistlustel I koha!

Võistkonda kuulusid Karolin Raudla, Saara Kalmu, Mirtel Mõrd, Rebeka Rebane, Milana Naumenko, Mirjam Sepp, Anette Ant ja Hanna-Loore Allik.

Õpilaste juhendaja Kadri Kuusik.

Palju õnne!

C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus

13. märtsil toimus meie koolis 31. C. R. Jakobsoni nim. füüsikavõistlus. Võistlust aitavad korraldavad C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasiumi matemaatika ja füüsika süvaklasside vilistlased. Võistluse algatasid 31 aastat tagasi meie kooli legendaarsed füüsikaõpetajad Jaak Tamm ja Veljo Aava. Füüsikaülesandeid lahendama kutsutakse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru parimad õpilased. Õpilased saavad lahendada viis omanäolist ja originaalset ülesannet, mille lahendamine vajab teadmisi erinevatest füüsikavaldkondadest ning muidugi loogilist mõtlemist  ja head matemaatika tundmist.

Meie koolist kutsuti võistlusele seitse õpilast. Neil läks väga hästi.

8. klasside arvestuses:

I koht Andre Ületoa

II koht Rebeka Rebane

IV koht Marten Kristofer Oja

 

9.-10. klassi arvestuses:

III koht Mari-Ann Loit

IV koht Riin Põder

 

Õnnitleme!

Talendishow

23. märtsil toimus VJK-s Viljandi kolme põhikooli talendishow. Ühisüritusel esinesid Paalalinna, Jakobsoni ja Kesklinna kooli 23 1.-4. klassi õpilast. Saime näha tantsu, pillimängu, laulu ja luulet. Kõik esinejad olid suurepärased talendid ja kindlasti kohtume nii mõnegagi neist tulevikus juba suurtel lavadel. Meie kooli esindasid talendishow´l järgmised õpilased: Getter-Ly Põder, Eliisabet Kena, Kadrili Oja, Marta Maran, Riine Luik, Angeelin Luik, Lisanna Aim, Annaliisa Moor, Helene Mäll, Helene Mutle, Elise Mägi, Lisette Paju.

Aitäh teile vahvate esinemisnumbrite eest, olite väga tublid!

Suur tänu ka kõigile juhendajatele, vaheesinejatele, žüriiliikmetele ja abilistele, et aitasite meie ettevõtmisele kaasa.

(Fotode autor Aleksandra Kena)

 

Nutispordi võistlusel

21. märtsil toimus Pärnus Nutispordi piirkondlik finaal. Viljandimaa ja Pärnumaa moodustavad Edela-Eesti piirkonna. Meie koolist kutsuti võistlema Nutispordis suurepärast taset näidanud 9 õpilast.

Kohale jõudes selgus, et Sütevaka Humanitaargümnaasiumi arvutiserver ei pea nii suurele koormusele vastu ja väiksemad, 1.-4. klassi õpilased, peavad ootama kuni suuremate võistlus läbi saab. Ramon ja Oliver asusid lahendama. Tutvusime koolimajaga, mis koosnes vanast ja uuest osast. Avastasime keldrist raamatukogu ja saime lustida Twisterit mängides. Pärast suuremate võistlemist said väikesed arvutiklassis võistlusmaju lahendama asuda. Õpetajatega istusime vastasklassis ja jälgisime ekraanilt, kuidas punktisummad kasvasid. Kokkuvõte tehti kooli aulas. Pakuti kahte sorti kringlit, maitsevett ja kohvi.

1. klasside arvestuses said Karl Kristjan Roosileht 7. ja Ralf Võsu 6. koha.

2. klassidest võitis Miko Martens 1. koha. Eelmisel aastal võitis ta samuti. Susanna Shirokov sai 7. ja Jorgen Oja 5. koha.

4. klasside arvestuses sai Sanna Silde 7. ja Georg Feliks Pai 3. koha.

5. klassidest oli Ramon Ant 4. ja 6. klassidest Oliver Viitmaa 6. kohal.

Kõik said diplomi ja šokolaadi. 1.-3. koha puhul riputati medal kaela.

Mikole hoiame pöialt Eesti meistrivõistlustel osalemisel. Teistel kõigil on võimalus ülesandeid lahendada, sest veebileht on avatud 24/7.

Olgem nutikad ka järgmisel õppeaastal!

Õp Rita Kadaja

 

Võrkpallivõistlused

15. märtsil toimusid Kitzbergi gümnaasiumis maakondlikud 6.-9. klasside õpilaste võrkpallivõistlused.

VJK tüdrukud saavutasid võistlustel I koha!

Võistkonda kuulusid Karolin Raudla, Saara Kalmu, Mirtel Mõrd, Rebeka Rebane, Milana Naumenko, Mirjam Sepp, Anette Ant ja Hanna-Loore Allik.

Õpilaste juhendaja Kadri Kuusik.

Palju õnne!

C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus

13. märtsil toimus meie koolis 31. C. R. Jakobsoni nim. füüsikavõistlus. Võistlust aitavad korraldavad C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasiumi matemaatika ja füüsika süvaklasside vilistlased. Võistluse algatasid 31 aastat tagasi meie kooli legendaarsed füüsikaõpetajad Jaak Tamm ja Veljo Aava. Füüsikaülesandeid lahendama kutsutakse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru parimad õpilased. Õpilased saavad lahendada viis omanäolist ja originaalset ülesannet, mille lahendamine vajab teadmisi erinevatest füüsikavaldkondadest ning muidugi loogilist mõtlemist  ja head matemaatika tundmist.

Meie koolist kutsuti võistlusele seitse õpilast. Neil läks väga hästi.

8. klasside arvestuses:

I koht Andre Ületoa

II koht Rebeka Rebane

IV koht Marten Kristofer Oja

 

9.-10. klassi arvestuses:

III koht Mari-Ann Loit

IV koht Riin Põder

 

Õnnitleme!