Koolielu

Huviringid


Jakobsoni koolis on käesoleval õppeaastal võimalik valida 28 ringi hulgast.
Vajutades huviringi nimetusele plaanis, avaneb konkreetse ringi kirjeldus.

Leia endale sobiv huviring!


 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

K 16.30-18.00

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

1.-9. kl

N 14.50-16.20

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav/saalihoki

2.-9. kl

K 13.55-15.25

Võimla

Ants Kuusik

4.

Mõttespordi ring

3.-9. kl

K 13.10-14.40

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

6.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

E 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.10-13.55

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.05-14.50

304/210

Kersti Soopa

11.

8.c kl ansambel

8.c kl tüdrukud

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

12.

Solistid

1.-9. kl

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Plokkflööt, väikekannel

3.-6. kl

K 11.40-12.10 (5. kl kannel)

N 11.40-12.10 (3. kl kannel)

N 14.00-14.30 (3. kl flööt)

R 11.40-12.10 (4. kl kannel)

4. kl flööt kokkuleppel

5. kl flööt kokkuleppel

210

Kristi Vastisson

14.

Ukulele ring

4.-6. kl

E 13.00 (4. kl)

T 13.00 (5. kl)

T 14.00 (6. kl)

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

N 19.00-20.30

Aula

Henri Lohk

TANTS

16.

Balletistuudio

4. kl

  1. kl
  2. -8. kl , 9. kl

Solistid

K 14.05-14.50

E 15.45-16.30

K 18.00-19.30

Kokkuleppel

 

Aula/keldrisaal vm

 

Katrin Hommik, Marit Neering

17.

Hebe tants

1. kl

 

 

3. kl

5.-6. kl

9. kl

T 10.10-10.55 (1.c)

K 10.10-10.55 (1.a)

R 10.10-10.55 (1.b)

E 13.00-13.45; T 13.50-14.35

E 14.00-14.45; R 14.00-14.45

T 14.15-15.45; R 14.00-15.30

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

18.

Rahvatants

6.-9. kl

N 14.00-15.30

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

E 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.50-16.20 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Kosmosering

6.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Laido Valdvee

21.

Noore Teadlase Klubi

3.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Moonika Pärna

22.

Teadusteater

7.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Maila Visnap

KUNST

23.

Kunstiring

3.-4. kl

E 13.10-13.55 (1. grupp)

2. grupp kokkuleppel

332

Tiina Grünberg

24.

Draamaring (2 gruppi) Alates oktoobrist

1.-9. kl

T 14.00-14.45 (1.-4. kl 1. grupp)

T 14.45-15.30 (1.-4. kl 2. grupp)

T 15.30-17.00 (5.-9. kl)

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

25.

Liiklusring

3.-4. kl

E 13.10-13.55 (3.a)

R 12.10-12.55 (3.b)

R 13.10-13.55 (3.c)

418

Rita Kadaja

26.

Multimeediaring

5.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

27.

Kodutütred

1.-9. kl

T 13.10-13.55 (1. grupp)

T 13.55-14.40 (2. grupp)

247

Moonika Pärna

28.

Uurin, loon ja seiklen

3.-4. kl

N 14.05-14.50

167

Koidu Vaks, Merlin Bohojavlenski

 

Ring

Sihtgrupp

Toimumise aeg

Koht

Juhendaja

SPORT

1.

Üldarendav spordiring

2.-9. kl

T 15.00-16.30

K 16.30-18.00

N 15.00-16.30

Võimla/Viljandi staadion/Paala Viilhall

Aivar Hommik

2.

Pallimängud

1.-9. kl

N 14.50-16.20

Võimla

Kadri Kuusik

3.

Üldarendav/saalihoki

2.-9. kl

K 13.55-15.25

Võimla

Ants Kuusik

4.

Mõttespordi ring

3.-9. kl

K 13.10-14.40

410

Aivar Hommik

5.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

2.-4. kl

E 14.45-15.45

T 14.45-15.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

6.

Ujumine (kõigile linna koolide õpilastele)

5.-9. kl

E 15.45-16.45

T 15.45-16.45

N 14.45-15.45

Ujula

Tanel Heli

MUUSIKA

7.

Lustikoor

1. kl

E 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

8.

Mudilaskoor Kirilinnud

2.-4. kl

N 13.10-13.55

Aula

Kristi Vastisson

9.

Poistekoor Mulgi-Jõmmid

2.-7. kl

T 13.10-13.55

Aula/210/304

Kristi Vastisson

10.

Lastekoor

5.-9. kl

K 14.05-14.50

304/210

Kersti Soopa

11.

8.c kl ansambel

8.c kl tüdrukud

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

12.

Solistid

1.-9. kl

Kokkuleppel

304

Kersti Soopa

13.

Plokkflööt, väikekannel

3.-6. kl

K 11.40-12.10 (5. kl kannel)

N 11.40-12.10 (3. kl kannel)

N 14.00-14.30 (3. kl flööt)

R 11.40-12.10 (4. kl kannel)

4. kl flööt kokkuleppel

5. kl flööt kokkuleppel

210

Kristi Vastisson

14.

Ukulele ring

4.-6. kl

E 13.00 (4. kl)

T 13.00 (5. kl)

T 14.00 (6. kl)

210

Henri Lohk

15.

Koolibänd

4.-9. kl

N 19.00-20.30

Aula

Henri Lohk

TANTS

16.

Balletistuudio

4. kl

  1. kl
  2. -8. kl , 9. kl

Solistid

K 14.05-14.50

E 15.45-16.30

K 18.00-19.30

Kokkuleppel

 

Aula/keldrisaal vm

 

Katrin Hommik, Marit Neering

17.

Hebe tants

1. kl

 

 

3. kl

5.-6. kl

9. kl

T 10.10-10.55 (1.c)

K 10.10-10.55 (1.a)

R 10.10-10.55 (1.b)

E 13.00-13.45; T 13.50-14.35

E 14.00-14.45; R 14.00-14.45

T 14.15-15.45; R 14.00-15.30

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

18.

Rahvatants

6.-9. kl

N 14.00-15.30

Aula/keldrisaal vm

Ave Alvre, Kertu Alvre

LOODUS- JA TÄPPISTEADUSED

19.

Robootika ring (2 gruppi)

4.-9. kl

E 14.50-16.20 (1. grupp)

N 14.50-16.20 (2. grupp)

234

Kaja Lõuna

20.

Kosmosering

6.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Laido Valdvee

21.

Noore Teadlase Klubi

3.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Moonika Pärna

22.

Teadusteater

7.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Maila Visnap

KUNST

23.

Kunstiring

3.-4. kl

E 13.10-13.55 (1. grupp)

2. grupp kokkuleppel

332

Tiina Grünberg

24.

Draamaring (2 gruppi) Alates oktoobrist

1.-9. kl

T 14.00-14.45 (1.-4. kl 1. grupp)

T 14.45-15.30 (1.-4. kl 2. grupp)

T 15.30-17.00 (5.-9. kl)

Aula, keldrisaal

Katre Kaseleht

MUU

25.

Liiklusring

3.-4. kl

E 13.10-13.55 (3.a)

R 12.10-12.55 (3.b)

R 13.10-13.55 (3.c)

418

Rita Kadaja

26.

Multimeediaring

5.-9. kl

Kokkuleppel

Kokkuleppel

Mari Kase

27.

Kodutütred

1.-9. kl

T 13.10-13.55 (1. grupp)

T 13.55-14.40 (2. grupp)

247

Moonika Pärna

28.

Uurin, loon ja seiklen

3.-4. kl

N 14.05-14.50

167

Koidu Vaks, Merlin Bohojavlenski