Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad

Ametikoht
 

Jaak Alesma

Tööõpetus
435 1844
jaak.alesma@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Enna Audova

Inglise keel
435 1856
enna.audova@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Tiina Grünberg

4.d klassijuhataja
Ringijuhendaja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Aune Hanschmidt

4.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Tanel Heli

Kehaline kasvatus
435 1837
tanel.heli@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Pille Hendrikson

9.d klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Aivar Hommik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
aivar.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Katrin Hommik

Inimeseõpetus
Tants
Ringijuhendaja
katrin.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Eini Ilves

8.b klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Rita Kadaja

2.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Krista Kasemaa

9.b klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Anne Kilk

1.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Ants Kuusik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
ants.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kadri Kuusik

5.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Reet Leets

8.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Eve Libe

Inglise keel
Vene keel
435 1834
eve.libe@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Eva Loodus

Matemaatika
435 1836
eva.loodus@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Sirje Lõssov

2.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kaja Lõuna

7.b klassijuhataja
Ringijuhendaja
Füüsika
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Marje Maasen

Inglise keel
435 1856
marje.maasen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Pille Maidessoo

3.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Maia Merelaine

Inglise keel
Saksa keel
435 1856
maia.merelaine@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Urve Mett

1.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Rita Moor

3.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Tiiu Mürk

1.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Silvja Nesser

Geograafia
435 1848
silvja.nesser@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Hiie Ott

4.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Aivi Pent

5.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kaia Pihlak

6.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kristi Potter

7.c klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Maiga Purgats

Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Heli Rahnu

6.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Külliki Rantanen

3.b klassijuhataja
435 1846
kulliki.rantanen@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Enno Rebane

Tööõpetus
435 1844
enno.rebane@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kea Roosileht

Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Olesja Roosmaa

4.a klassijuhataja
435 1846
olesja.roosmaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Katrin Siil

Vene keel
435 1834
katrin.siil@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kersti Soopa

8.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Piret Tago

9.a klassijuhataja
Kunstiõpetus
Tööõpetus
piret.tago@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Terje Tiido

5.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Anne Upan

Inglise keel
435 1856
anne.upan@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Age Usin

Keemia
age.usin@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Koidu Vaks

4.v klassijuhataja
Ringijuhendaja
Eesti keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Kristi Vastisson

5.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Tiina Vilberg

Matemaatika
435 1836
tiina.vilberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Maila Visnap

7.a klassijuhataja
Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
Füüsika
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega

Merle Ütt

9.c klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

Distantsõppe perioodil kokkuleppel õpilastega