Õppetöö

Filtreeri

Kõik Õpetajad Klassijuhatajad Töötajad Tugisüsteemid Juhtkond

Ametikoht
 

Jaak Alesma

Tööõpetus
435 1844
jaak.alesma@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.00-14.45

Enna Audova

Inglise keel
435 1856
enna.audova@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45 ja kokkuleppel

Tiina Grünberg

3.a klassijuhataja
435 1846
tiina.grunberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.00-14.45

Aune Hanschmidt

3.c klassijuhataja
435 1846
aune.hanschmidt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E ja K kokkuleppel

Tanel Heli

Kehaline kasvatus
435 1837
tanel.heli@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

R kell 14.50 või kokkuleppel

Pille Hendrikson

7.b klassijuhataja
Kehaline kasvatus
435 1837
pille.hendrikson@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-15.35 või kokkuleppel

Aivar Hommik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
aivar.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 15.00-16.00 ja N kell 15.00-16.00

Katrin Hommik

Inimeseõpetus
Tants
Ringijuhendaja
katrin.hommik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Eini Ilves

6.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
eini.ilves@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Rita Kadaja

1.b klassijuhataja
435 1846
rita.kadaja@vjk.vil.ee


Krista Kasemaa

7.a klassijuhataja
Bioloogia
435 1831
krista.kasemaa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30

Anne Kilk

4.a klassijuhataja
435 1846
anne.kilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 12.00-12.45 või kokkuleppel

Ants Kuusik

Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
ants.kuusik@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Kadri Kuusik

8.a klassijuhataja
Kehaline kasvatus
Ringijuhendaja
435 1837
kadri.kuusik@vjk.vil.ee


Reet Leets

6.a klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
reet.leets@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.35

Eve Libe

Inglise keel
Vene keel
435 1834
eve.libe@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.55-14.40

Sirje Lõssov

1.c klassijuhataja
435 1846
sirje.lossov@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 13.55 või kokkuleppel

Kaja Lõuna

Ringijuhendaja
Haridustehnoloog
Arvutiõpetus
435 1838
kaja.louna@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.05-14.45 ja R kell 14.00-14.45

Marje Maasen

Inglise keel
435 1856
marje.maasen@vjk.vil.ee


Pille Maidessoo

2.a klassijuhataja
435 1846
pille.maidessoo@vjk.vil.ee


Maia Merelaine

Inglise keel
Saksa keel
435 1856
maia.merelaine@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.00-14.45 või kokkuleppel

Urve Mett

4.b klassijuhataja
435 1846
urve.mett@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel

Rita Moor

2.c klassijuhataja
435 1846
rita.moor@vjk.vil.ee


Tiiu Mürk

4.c klassijuhataja
435 1846
tiiu.murk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-14.45 ja K kokkuleppel kell 14.00-14.45

Hiie Ott

3.b klassijuhataja
435 1846
hiie.ott@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kokkuleppel ja N kell 13.05-13.50

Aivi Pent

8.b klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
aivi.pent@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 15.00-15.45

Kaia Pihlak

9.c klassijuhataja
Kirjandus
Eesti keel
435 1835
kaia.pihlak@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel kell 14.50-15.35 ja T kokkuleppel

Kristi Potter

Inglise keel
435 1856
kristi.potter@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Maiga Purgats

7.c klassijuhataja
Ajalugu
435 1849
maiga.purgats@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.00-15.30 ja kokkuleppel

Heli Rahnu

9.a klassijuhataja
Karjääri koordinaator
Ajalugu
435 1849
heli.rahnu@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.50-15.35

Külliki Rantanen-Kõks

Ajutiselt eemaviibiv töötaja


Enno Rebane

Tööõpetus
435 1844
enno.rebane@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Kea Roosileht

7.d klassijuhataja
Matemaatika
435 1836
kea.roosileht@vjk.vil.ee


Katrin Siil

Vene keel
435 1834
katrin.siil@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45-16.00

Kersti Soopa

Muusika
Ringijuhendaja
kersti.soopa@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50 ja kokkuleppel

Piret Tago

Kunstiõpetus
Tööõpetus
piret.tago@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 14.45

Terje Tiido

8.d klassijuhataja
Inglise keel
435 1856
terje.tiido@vjk.vil.ee


Age Usin

Keemia
Abiõpetaja
age.usin@vjk.vil.ee


Koidu Vaks

Eesti keel
koidu.vaks@vjk.vil.ee


Kristi Vastisson

8.c klassijuhataja
Muusika
Ringijuhendaja
kristi.vastisson@vjk.vil.ee


Tiina Vilberg

Matemaatika
435 1836
tiina.vilberg@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

E kell 13.00-14.00, T ja K kell 13.00-15.00 ja R kell 14.00-16.00

Maila Visnap

Matemaatika
Loodusõpetus
Ringijuhendaja
435 1838
maila.visnap@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

N kell 14.45 või kokkuleppel

Merle Ütt

6.b klassijuhataja
Tööõpetus
merle.utt@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 14.00-14.45

Ene-Lya Akel

Abiõpetaja
ene.lya.akel@vjk.vil.ee


Piret Annette Inglis

Kehaline kasvatus
piret.annette.inglis@vjk.vil.ee


Tauno Tilk

Arendusjuht
Direktori kohusetäitja
Keemia
435 1849
5375 5353
tauno.tilk@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.50-16.00

Piret Veevo

Matemaatika
piret.veevo@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

T kell 14.15-15.30

Angela Leiaru

Loodusõpetus
Geograafia
angela.leiaru.indriko@vjk.vil.ee

Vastuvõtuaeg:

K kell 13.05-13.50