Päevaraamat

Meie tegemised märtsis 16. märts moonika.parna


C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus

13. märtsil toimus meie koolis 31. C. R. Jakobsoni nim. füüsikavõistlus. Võistlust aitavad korraldavad C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasiumi matemaatika ja füüsika süvaklasside vilistlased. Võistluse algatasid 31 aastat tagasi meie kooli legendaarsed füüsikaõpetajad Jaak Tamm ja Veljo Aava. Füüsikaülesandeid lahendama kutsutakse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru parimad õpilased. Õpilased saavad lahendada viis omanäolist ja originaalset ülesannet, mille lahendamine vajab teadmisi erinevatest füüsikavaldkondadest ning muidugi loogilist mõtlemist  ja head matemaatika tundmist.

Meie koolist kutsuti võistlusele seitse õpilast. Neil läks väga hästi.

8. klasside arvestuses:

I koht Andre Ületoa

II koht Rebeka Rebane

IV koht Marten Kristofer Oja

 

9.-10. klassi arvestuses:

III koht Mari-Ann Loit

IV koht Riin Põder

 

Õnnitleme!

C. R. Jakobsoni nimeline füüsikavõistlus

13. märtsil toimus meie koolis 31. C. R. Jakobsoni nim. füüsikavõistlus. Võistlust aitavad korraldavad C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasiumi matemaatika ja füüsika süvaklasside vilistlased. Võistluse algatasid 31 aastat tagasi meie kooli legendaarsed füüsikaõpetajad Jaak Tamm ja Veljo Aava. Füüsikaülesandeid lahendama kutsutakse füüsikaolümpiaadi piirkonnavooru parimad õpilased. Õpilased saavad lahendada viis omanäolist ja originaalset ülesannet, mille lahendamine vajab teadmisi erinevatest füüsikavaldkondadest ning muidugi loogilist mõtlemist  ja head matemaatika tundmist.

Meie koolist kutsuti võistlusele seitse õpilast. Neil läks väga hästi.

8. klasside arvestuses:

I koht Andre Ületoa

II koht Rebeka Rebane

IV koht Marten Kristofer Oja

 

9.-10. klassi arvestuses:

III koht Mari-Ann Loit

IV koht Riin Põder

 

Õnnitleme!